Reklama
Polecamy


Reklama

B-QLL - Janusz i Grażyna (Wakacyjna miłość) | Mega premiera | 8K

2018-07-18T19:15:00+02:00 B-QLL - Janusz i Grażyna (Wakacyjna miłość) | Mega premiera | 8K https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/b-qll-janusz-i-grazyna-wakacyjna-milosc-mega-premiera-8k-1531933944.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Gorąca produkcja od formacji B-Qll! Zobaczcie nowość pt. "Janusz i Grażyna".

Reklama

Po raz pierwszy w historii w świecie disco polo pojawił się teledysk w 8K. Za sprawą Styyky Media możemy oglądać premierowy teledysk formacji B-Qll pt. "Janusz i Grażyna".

Nowy klip to kontynuacja historii piosenki pt. "Tak tak żono moja". Tym razem młoda para wylatuje na miesiąc miodowy. W teledysku zobaczymy m.in. przepiękną Katarzynę oraz członków zespoły B-Qll.

Zapraszamy do oglądania nowości już teraz.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.