2024-01-21T21:00:00+01:00 Asia Korycka z Red Queen w odważnej sesji zdjęciowej Asia Korycka z Red Queen w odważnej sesji zdjęciowej. Zobacz nową stronę gwiazdy disco polo w stylowych, czerwonych butach i skąpym body https://disco-polo.info/uploads/news/asia-korycka-z-red-queen-w-odwaznej-sesji-zdjeciowejjpg.jpg Disco-Polo.info

Asia Korycka z Red Queen w odważnej sesji zdjęciowej


Asia Korycka z Red Queen w odważnej sesji zdjęciowej. Zobacz nową stronę gwiazdy disco polo w stylowych, czerwonych butach i skąpym body

Autor: Adam Begier, 21 Styczeń 2024  21:00
Źródło zdjęć: instagram.com/redqueen_band/
Asia Korycka z Red Queen w odważnej sesji zdjęciowej
Wybrane dla Ciebie:
 1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 2. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
 3. Premiera Pawła Sałdana: "Przed wieczorem" – hymn miłości i nadziei w rytmie disco polo!

  Asia Korycka, liderka zespołu Red Queen, znana z energetycznych utworów takich jak "Przez Ciebie mam zranione serce", "Ciebie wybrałam" czy "Mówisz, że mnie kochasz", zaskoczyła fanów prezentując zupełnie nową odsłonę swojej artystycznej osobowości. W najnowszym wideo z sesji zdjęciowej, gwiazda disco polo ukazała się w niezwykle śmiałym wydaniu, prezentując nie tylko swój wokalny talent, ale i zjawiskową prezencję.

  Asia Korycka - mega zdolna i piękna wokalistka disco polo

  Wideo, które pojawiło się na oficjalnych kanałach zespołu Red Queen, błyskawicznie zyskało popularność wśród fanów. Asia Korycka prezentuje się w nim w długich, czerwonych butach sięgających za kolana, które idealnie komponują się z odważnym, skąpym body odsłaniającym uda i ramiona. Ten wyjątkowy strój nie tylko podkreśla jej sceniczną prezencję, ale również stanowi odważne odejście od tradycyjnego wizerunku gwiazd disco polo.

  Red Queen - Przeboje disco polo

  Red Queen od lat jest synonimem energicznych rytmów i chwytliwych melodii, które podbijają serca fanów disco polo w całej Polsce. Ich najlepsze utwory, takie jak "Przez Ciebie mam zranione serce", "Ciebie wybrałam", czy "Mówisz, że mnie kochasz", zdobyły uznanie zarówno wśród krytyków, jak i szerokiej publiczności. Tym samym, nowa sesja zdjęciowa Asi Koryckiej może być znakomitą okazją do przyciągnięcia nowych słuchaczy oraz pokazania zespołu z zupełnie innej, bardziej osobistej strony.

  Asia Korycka, przez wielu uważana za ikonę stylu w świecie disco polo, swoją najnowszą sesją zdjęciową nie tylko potwierdza ten status, ale również otwiera nowe możliwości dla gatunku. To połączenie odwagi, stylu i muzycznej ekspresji pokazuje, że disco polo jest gatunkiem dynamicznym i ciągle ewoluującym.

  Odważna sesja zdjęciowa Asi Koryckiej z zespołu Red Queen to nie tylko wizualne święto dla fanów, ale także symboliczne przełamanie stereotypów i pokazanie, że disco polo to gatunek, w którym moda i muzyka idą ręka w rękę, tworząc niezapomniane wrażenia artystyczne. Warto śledzić dalsze poczynania zespołu i być na bieżąco z ich kolejnymi projektami.


  RED QUEEN - Ciao Ciao

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO
  2. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
  3. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
  4. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  5. Kolejne przestępstwo w branży disco polo! Ofiarą złoczyńcy popularny z TV Arek Braxton!
  6. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  7. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  8. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie