2021-11-01T07:15:00+01:00 Artystka poddała się skomplikowanemu zabiegowi! Stresujące chwile ślicznej gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/stresujace-chwile-slicznej-gwiazdy-disco-polo-artystka-poddala-sie-skomplikowanemu-zabiegowijpg.jpg

Artystka poddała się skomplikowanemu zabiegowi! Stresujące chwile ślicznej gwiazdy disco polo!

Redakcja , 01 Listopad 2021  07:15
Artystka poddała się skomplikowanemu zabiegowi! Stresujące chwile ślicznej gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/iness_official_band/

Znana wokalistka disco polo musiała poddać się pewnemu zabiegowi, który miał szansę poprawić jej niedoskonałości!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistka disco polo odważnie oddała się w ręce prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej robocie!

Zobacz również: Wielki dylemat znanych artystek disco polo! Śliczne gwiazdy proszą o wsparcie swoich fanów!

Miniona sobota była niezwykle stresującym dniem dla znanej gwiazdy disco polo. Śliczna wokalistka musiała poddać się pewnemu zabiegowi, który miał szansę poprawić jej niedoskonałości!

Reklama

Aneta Działak to znana wokalistka disco polo, która na scenie występuje pod pseudonimem Iness. Artystka na swoim koncie ma wiele hitów, które mogą poszczycić się wielomilionowymi wyświetleniami na YouTube. Piosenki takie jak: “Kozak”, “Oczy migdałowe”, czy “Serca bicie” nie schodzą z wielu list przebojów!

Śliczna i cudowna Aneta Działak zachwyca swoim ciałem!

Śliczna Iness często widywana była ostatnio w okularach korekcyjnych, które służyły jej do korekcji wady wzroku. Wokalistka disco polo postanowiła jednak pójść o krok dalej i zafundowała sobie zabieg laserowej operacji oczu. Dzięki temu niepotrzebne będą już Anecie tradycyjne okulary i artystka wreszcie będzie miała sokoli wzrok!

Piękna gwiazda disco polo nieco stresowała się ryzykownym zabiegiem. W końcu oczy są wyjątkowo delikatnym narządem, na który trzeba naprawdę uważać! Na szczęście Iness oddała się w ręce prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy!

Fani uroczej artystki zaakceptowali już wizerunek swojej idolki w okularach. Niektórzy z nich są nawet lekko zawiedzeni jej odważnym krokiem!

Reklama

“Nawet z okularami wyglądasz pięknie”

“Bardzo ci pasują te okulary, pani profesor”

“Ale w tych okularach też ślicznie wyglądasz”

Miłośnicy talentu Iness mogą już posłuchać nowego remixu utworu “Kozak”, który właśnie znalazł się na kanale artystki. Czy odświeżona wersja jej wielkiego hitu przebije oryginał?! Czas pokaże...

Zobacz również: Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!

Reklama
Plik Iness---Operacja-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Dawid Narożny wspólnie z żoną dzielą się kolejnym wielkim szczęściem! Radość w rodzinie gwiazdora disco polo!
  2. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  3. Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!
  4. Znany producent odświeżył wielki przebój popularnej grupy disco polo After Party! Internauci zachwyceni komentują NOWOŚĆ!
  5. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  6. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie Przemka Budki - Eratox z cudowną Dede Negrą i dziećmi chwyta za serce!
  7. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  8. Popularni producenci muzyczni odświeżyli nowy HIT disco polo! Klubowa produkcja Jokera zachwyciła fanów disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami