2021-01-05T13:49:00+01:00 Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-podsumowala-swoj-rok-wnioski-jakie-wyciagnela-daja-duzo-do-mysleniajpg.jpg

Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia!

Redakcja , 05 Styczeń 2021  13:49

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Gwiazda disco polo otwarcie przyznała, że nie ma powodów do narzekania!

Reklama

Wraz z końcem roku Artystka disco polo postanowiła zrobić małe podsumowanie ostatnich miesięcy, aby mieć czarne na białym czy ma powody do narzekania, czy może wręcz przeciwnie. Jak się okazało po przejrzeniu zdjęć, gwiazda posiada na swoim koncie dość sporo różnych wyjazdów, wydarzeń itd. Chociaż mijający rok był ciężki, to wokalistka podkreśliła, że nie ma powodów do marudzenia!

Zobacz również: Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!

Jeśli wczytacie się w listę, którą Elwira Mejk opublikowała na swoim Instagramie, to na pewno dojdziecie do wniosku, że w ciągu ostatniego roku (nawet pomimo pandemii) Artystka nie miała czasu na nudę! Udało jej się dać kilka koncertów, nie tylko takich online, ale także na żywo, jak chociażby podczas finału WOŚP w Tczewie, na weselach, rekolekcjach, czy podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wystąpiła w kilku programach telewizyjnych związanych nie tylko z muzyka disco polo, ale także z jej zamiłowaniem do gotowania czy fitness!

Udało jej się także pośmigać na nartach, pojeździć motocyklem, rowerem, pojechać na żagle i zdobyć Śnieżkę. Zrobiła remont w domu, nagrała nowe kawałki i postanowiła przygotować live sylwestra! Najbardziej zadowolona jest z tego, że spędziła sporo czasu z najbliższymi! Jej pozytywne podejście do życia widać bardzo wyraźnie. Jak sama stwierdziła, nie ma powodów do narzekania, bo wcale nie było tak źle! Pomimo tego, Artystka chciałaby, aby w nadchodzącym roku koncerty powróciły, bo bardzo tęskni jej się za fanami! Tego życzymy zarówno jej, jak i innym Artystom oraz ich fanom!

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Na Boso
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  3. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  4. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  6. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  7. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  8. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami