Reklama


Reklama

Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!

2020-10-09T15:30:00+02:00 Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/artysta-disco-polo-porzuca-wielka-scene-muzyczna-i-zmienia-profesje-1601923682.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kamil_soleo_jaworski/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor disco polo pokazał się w zupełnie innym wydaniu niż zwykle!

Reklama

Gwiazdy disco polo poza tworzeniem fantastycznej muzyki mają także inne swoje pasje. Często zaskakują fanów, którzy nie mogą wyjść z podziwu, gdy zobaczą swoich idoli w zupełnie innych rolach. Ten Artysta z pewnością namieszał w głowie niejednego fana zdjęciami, które opublikował!

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Kamil Jaworski, bo właśnie o nim mowa, to lider i wokalista energicznej grupy Soleo. Znani są w świecie muzyki disco polo z takich utworów, jak: „Słodko słodka”, „Ania i Hania”, „Ja się z Tobą nie Ożenię” czy „Kocham blondynki”. Ich koncerty na długo zapadają w pamięci fanów, gdyż są żywiołowe i pełne energii, tak jak członkowie zespołu. Ich wokalista jest tego najlepszym przykładem!

Na swoim Instagramie Kamil opublikował zdjęcia, które wcale nie pochodzą z ich koncertu! W ostatnią niedzielę Artysta wziął udział w meczu piłki nożnej jako reprezentant gminy Rybno.  Pogoda dopisała, nastroje także, zadowolony Artysta odebrał medal, posilił się i wrócił zmęczony, ale szczęśliwy do domu. Mamy nadzieję, że sport zostanie jego dodatkowa pasja i nie zdecyduje się porzucić muzyki, bo świat disco polo bardzo by na tym ucierpiał!

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"
  2. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  3. Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.