2021-01-10T18:47:00+01:00 Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-pochwalil-sie-swoimi-zdobyczami-to-byl-bardzo-owocny-sezonjpg.jpg
Reklama

Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!

Redakcja , 10 Styczeń 2021  18:47
Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Miniony rok upłynął gwiazdorowi pod znakiem udanych łowów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Miniony rok poza tym, że był trudny dla Artystów disco polo, dał im także sporo wolnego czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Ten Artysta oddał się w całości swojemu hobby dzięki czemu dziś może śmiało powiedzieć, że zeszły rok pod tym kątem był dla niego bardzo udany! Swoimi osiągnięciami pochwalił się na social mediach!

Zobacz również: Paweł Dudek - Czadoman na wakacjach! Gwiazdor disco polo postawił na ekskluzywny kierunek

Joker, prywatnie Piotr Koczocik, to Artysta disco polo, który poszczycić się może takimi kawałkami, jak: „Aparatka”, „Zołza”, „Napad na serce” czy „Daj mi raj”. Kto dobrze zna tego gwiazdora, lub systematycznie zagląda na jego social media ten wie, że ma on bardzo oryginalne hobby. Joker jest bowiem zapalonym wędkarzem, który poszczycić się może wieloma fantastycznymi zdobyczami. Ten Artysta dosłownie wie, co to gruba ryba!

Gwiazdor postanowił podsumować miniony sezon karpiowy i przyznać trzeba, że złowione przez niego ryby to ogromne sztuki! Najlżejsza waży ponad 20 kg, a rekordzistka niemalże 30 kg! Gdyby nie zdjęcia, to ciężko byłoby uwierzyć, że ryby te potrafią urosnąć do takich rozmiarów! Artyście gratulujemy fantastycznych wyników i trzymamy kciuki, aby kolejny sezon, do którego już zresztą Joker się przygotowuje, był jeszcze bardziej udany i obfity w takie okazy!

Zobacz również: Cezary Pazura interpretuje znane hity disco polo! W jego wykonaniu brzmią jak wielkie dzieła literackie! | VIDEO

Reklama

Joker & Sequence - Wiśniowe Usta

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Joker & Sequence - Wiśniowe Usta
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  2. Rewelacyjny debiut zespołu Abi Power z utworem 'Zrobimy dym' już w sieci! To nowy hit disco polo?
  3. Marcin Miller Boys dumny z bycia dziadkiem! Dostał niezwykły prezent od swojego wnuka!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  5. Hojny gest Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo zdecydował się na wyjątkową pomoc!
  6. Monika Chwajoł prawie nago w śniegu?! Spontaniczne zachowanie gwiazdy disco polo oczarowało tysiące Polaków!
  7. PILNE! Brutalne pobicie popularnego wokalisty disco polo! Artysta ma zmasakrowaną twarz! Konieczna jest operacja!
  8. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami