Reklama
Polecamy


Reklama

Artyści disco polo wrócili do pracy! Zobaczcie materiał z koncertu!

2020-06-12T09:50:00+02:00 Artyści disco polo wrócili do pracy! Zobaczcie materiał z koncertu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/artysci-disco-polo-wrocili-do-pracy-lobuzy-juz-na-scenie-1590949719.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lobuzagram/
Reklama


Życie gwiazd

Po profilach gwiazd widać, że udaje się wyjść z kryzysu obronną ręką

Reklama

Zamrożona branża disco polo, dzielnie broni się przez cały okres pandemii, przed jej ekonomicznym skutkiem. Po profilach gwiazd widać, że udaje się wyjść z kryzysu obronną ręką, a już za chwilę może powrócić wzmożona aktywność zawodowa i po „dołku”, nie będzie śladu.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Dobrym prognostykiem jest na pewno ostatnia fotografia, dodana przez zespół Łobuzy. Panowie wrzucili do sieci zdjęcie, na którym już pełną parą wykonują swoje sceniczne obowiązki. Artyści znaleźli się w profesjonalnym studiu i dali upust swojej scenicznej charyzmie.

Opis pod zdjęciem: #niedzielawrobocie, jasno wskazuje, że gwiazdorzy z radością powrócili do swojej ukochanej pracy i na pewno nie mogą się doczekać, kiedy staną przed ogromną ilością publiczności. 

Na festiwale i festyny z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Aktualnie najważniejsze są małe kroki, które z dnia na dzień przybliżają nas do upragnionej, muzycznej normalności. Fani także już nie mogą się doczekać, kiedy usłyszą „rączki w górę” i odklaszczą w rytm swój ulubiony przebój, wykonany na żywo, przez ukochanego artystę.

Kto nie może się doczekać tych realiów?

Zobacz również: Już dziś Czadoman oczaruje miliony Polaków! Gwiazdor disco polo nie do poznania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.