Reklama


Reklama

Artyści disco polo rozważają walkę MMA?! Ten wpis rozbudził w sieci wielkie spekulacje!

2020-06-30T15:30:00+02:00 Artyści disco polo rozważają walkę MMA?! Ten wpis rozbudził w sieci wielkie spekulacje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dwoch-gwiazdorow-disco-polo-w-klatce-mma-ten-wpis-rozbudzil-spekulacje-1592861108.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/playboooys
Reklama


Życie gwiazd

Waleczny pojedynek pomiędzy popularnymi piosenkarzami disco polo, mógłby okazać się wielkim hitem i pobić wszelkie rekordy oglądalności

Reklama

Twórcy muzyki disco polo, głównie skupiają się na muzyce. Rzadko szukają kontrowersji w swoim postępowaniu, czy innej pozamuzycznej drodze, by osiągnąć sukces i wejść na najwyższy poziom rozpoznawalności.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Ostatni wpis na profilu zespołu Playboys, wskazuje jednak, że lider formacji, planuje rozpocząć karierę inną niż typowo muzyczna. Formacja dodała zdjęcie, na którym artysta pozuje razem z Radosławem Kudelskim, liderem grupy Bayera. Nie samo spotkanie obu Panów skupia największą uwagę fanów, a wpis, którym grupa opatrzyła zdjęcie:

„...Koncertów nie gramy, to może jakieś fame mma?”. To byłoby wydarzenie nietuzinkowe. Waleczny pojedynek pomiędzy popularnymi piosenkarzami, mógłby okazać się wielkim hitem i pobić wszelkie rekordy oglądalności.

Wnioskując po emotikonach, wpis należy traktować pół żartem, pół serio. Fame mma, to organizacja, która często rozwiązuje spory między gwiazdami. W tym wypadku o „złej krwi” nie ma mowy, bo wszyscy artyści disco polo darzą się ogromnym szacunkiem i sympatią.

Gdyby jednak do takiej walki doszło, miałaby ona wydźwięk czysto sportowy i z pewnością medialny. Chcielibyście zobaczyć liderów disco polo w klatce mma?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  2. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.