2023-12-10T17:45:00+01:00 Arek Kopaczewski i jego hitowy numer 'Nie obiecuję Ci': Arek Kopaczewski podbija scenę disco polo hitem 'Nie obiecuję Ci', przekraczając milion wyświetleń. https://disco-polo.info/uploads/news/arek-kopaczewski-i-jego-hitowy-numer-nie-obiecuje-cijpg.jpg

Arek Kopaczewski i jego hitowy numer 'Nie obiecuję Ci':

Autor: Adam Begier , 10 Grudzień 2023  17:45
Arek Kopaczewski i jego hitowy numer 'Nie obiecuję Ci':
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Arek Kopaczewski podbija scenę disco polo hitem 'Nie obiecuję Ci', przekraczając milion wyświetleń.Reklama

  Reklama

  15 września 2023 roku stał się ważną datą w kalendarzu miłośników muzyki disco polo. Arek Kopaczewski, uznany wykonawca tego gatunku, zaprezentował światu swoje najnowsze dzieło - teledysk do piosenki "Nie obiecuję Ci". Zaledwie w krótkim czasie od premiery, klip zyskał ogromną popularność, przekraczając magiczną granicę miliona wyświetleń na platformie YouTube. Jest to bez wątpienia imponujący wynik, który potwierdza niezmiennie wysoką pozycję Kopaczewskiego na scenie disco polo.

  Prawdziwe Disco Polo od Arka Kopaczewskiego

  Utwór "Nie obiecuję Ci" to esencja tego, co w disco polo najlepsze. Melodyjny, wpadający w ucho refren, charakterystyczne dla gatunku rytmy i przemyślany teledysk tworzą razem kompozycję, która niezawodnie podbija serca fanów. Arek Kopaczewski, znany z umiejętności łączenia tradycyjnych brzmień disco z nowoczesnymi elementami, ponownie udowodnił, że jest mistrzem w swoim fachu.

  Ponad milion wyświetleń w tak krótkim czasie to dowód na to, że disco polo wciąż ma się świetnie i cieszy się ogromną popularnością wśród szerokiej grupy odbiorców. Teledysk do "Nie obiecuję Ci" nie tylko zyskał uznanie wśród fanów Areka Kopaczewskiego, ale również przyciągnął nową publiczność, co świadczy o uniwersalności i ponadczasowości tego gatunku muzycznego.

  Jego najnowszy utwór "Nie obiecuję Ci" z pewnością na długo zagości w sercach miłośników disco polo, a milion wyświetleń to dopiero początek jego drogi do sukcesu. Śledźcie dalsze kroki tego artysty, bo na pewno jeszcze nie raz zaskoczy nas swoim muzycznym talentem.

  Zobacz również: Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią

  Reklama

  Arek Kopaczewski – Nie obiecuję Ci

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów
  2. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  3. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  4. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  5. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  6. Zaskakująca rodzinna tajemnica Sławomira ujawniona w nowym teledysku na Dominikanie
  7. Posłuchaj jako pierwszy! Justyna Lubas i Raider w utworze pt. "Mezalians"
  8. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie