Reklama
Polecamy


Reklama

Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

2020-09-15T20:20:00+02:00 Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/zmyslowy-taniec-gwiazdy-disco-polo-angelika-zmijewska-top-girls-urzekla-fanow-1600115771.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Na nagraniu widać piękną Angelikę TOP GIRLS w zmysłowym tańcu! Wokalistka disco polo sensualnie porusza swoim ciałem w rytm podkładu

Reklama

Gwiazdy disco polo świetnie radzą sobie na scenicznych wojażach. Wielokroć można podziwiać ich podczas wokalnych wariacji. Utalentowani idole, oprócz wiadomych, muzycznych pasji, posiadają szereg innych zainteresowań.

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

Dzięki aktywności na portalach społecznościowych, możemy z łatwością podejrzeć, co jeszcze oprócz rozrywkowych dźwięków, zajmuje głowy naszych sław!

Jedna z trzech wokalistek popularnego i uwielbianego zespołu Top Girls, Angelika Żmijewska, urzekła fanów filmem, jaki udostępniła na instagramowym story! Na nagraniu widać piękną Angelikę w zmysłowym tańcu! Idolka sensualnie porusza swoim ciałem w rytm podkładu!

Dokładnie widać, że gwiazda doskonale czuje się na parkiecie i nie ma wątpliwości, że kariera taneczna, byłaby równie spektakularna, co wokalna! Gwiazda od dawna przyznawała się, że taniec zajmuje w jej życiu istotne miejsce. Regularnie uczęszcza na kursy taneczne, które rozwijają jej umiejętności.

Progres jest widoczny gołym okiem. Mamy nadzieję, że na profilu artystki będzie pojawiać się więcej nagrań, w podobnym klimacie.

Zobacz również: Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  2. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.