2023-09-20T08:30:00+02:00 Angelika Żmijewska i Skandaliczne Komentarze - Co Zaszokowało Internautów? Szokujące reakcje na wideo Angeliki Żmijewskiej - dlaczego internauci tak zareagowali? Czyżby kontrowersja w mediach społecznościowych? https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-i-skandaliczne-komentarze---co-zaszokowalo-internautowpng.png Disco-Polo.info

Angelika Żmijewska i Skandaliczne Komentarze - Co Zaszokowało Internautów?


Szokujące reakcje na wideo Angeliki Żmijewskiej - dlaczego internauci tak zareagowali? Czyżby kontrowersja w mediach społecznościowych?

Autor: Adam Begier, 20 Wrzesień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Angelika Żmijewska i Skandaliczne Komentarze - Co Zaszokowało Internautów?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
 2. Topky na szczycie! "Kto wkurzy Cię jak ja"! To najlepsza premiera disco polo?
 3. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
Reklama

  Media społecznościowe stały się areną publicznego życia, gdzie każdy może wyrazić swoje opinie i komentować działania innych. Jednak często zapominamy, że za ekranem komputera czy smartfona kryją się prawdziwi ludzie, a komentarze mogą mieć wpływ na ich samopoczucie i życie. Ostatnio wokalistka zespołu Topky, Angelika Żmijewska, doświadczyła tego na własnej skórze, gdy zamieściła zabawne wideo na Instagramie.

  Angelika Żmijewska - Próba Humoru

  Przed kilkoma dniami Angelika Żmijewska opublikowała na swoim koncie na Instagramie krótki filmik, który miał charakter humorystyczny. W nim, w formie "z przymrużeniem oka", skomentowała realia współczesnych randek, wykorzystując viralowy podkład audio "more passion, more energy". W opisie filmu napisała, że rozważa pójście na randkę z kolejnym mężczyzną, choć ma wątpliwości co do przyszłości takiego związku. Całość była oczywiście pół żartem, pół serio.

  Internetowa Burza wokół Angeliki Żmijewskiej

  Niestety, reakcje na ten filmik okazały się być gorącym tematem na internetowych forach społecznościowych. Wiele komentarzy, szczególnie od mężczyzn, było pełnych negatywnych ocen. Panowie poczuli się w obowiązku wyjaśnić Angelice, że to ona jest problemem, a nie faceci, z którymi spotyka się na randkach. Twierdzili, że ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i oczekuje zbyt wiele od potencjalnych partnerów.

  Próba Odpowiedzi

  Angelika Żmijewska nie pozostała obojętna na te komentarze i postanowiła odpowiedzieć na niektóre z nich. Wyjaśniła, że filmik był jedynie żartem i że w rzeczywistości jest osobą, która zachowuje tę samą energię i dystans również w życiu codziennym. Odpowiedź ta pokazuje, jak komentarze w mediach społecznościowych mogą wpłynąć na emocje i samopoczucie osób publicznych.

  Warto również zauważyć, że nie tylko mężczyźni krytykowali Angelikę Żmijewską. Pewna kobieta skomentowała, że być może wokalistka patrzy zbyt wysoko, a faceci nie lubią lasek, które ciągle się popisują na mediach społecznościowych. To pokazuje, że komentarze negatywne mogą pochodzić zarówno od osób płci przeciwnej, jak i tej samej.

  Reklama

  Topky & Ronnie Ferrari - Zatańcz ze mną

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
  2. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  3. Zenon Martyniuk i Marcin Siegieńczuk na meczu Jagiellonii Białystok - Czy dziś będą świętować mistrza?
  4. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
  5. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
  6. Znana wokalistka disco polo Natalia Top Girls olśniewa na scenie! Ta stylizacja to czysty ogień!
  7. Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO
  8. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie