Reklama
Polecamy


Reklama

Angelika z zespołu Top Girls pokazała w końcu przyszłego męża?! Gwiazda disco polo zakochana?!

2020-05-21T20:59:00+02:00 Angelika z zespołu Top Girls pokazała w końcu przyszłego męża?! Gwiazda disco polo zakochana?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/angelika-z-zespolu-top-girls-pokazala-przyszlego-meza-gwiazda-disco-polo-zakochana-1589804280.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Ogólna

Jedna z trzech wokalistek grupy Top Girls, opublikowała zdjęcie z męską postacią , które opatrzyła podpisem „Z przyszłym mężem na kwarantannie”

Reklama

Wykonawcy disco polo podczas pandemii mają w końcu czas, aby zająć się sprawami innymi, niż te zawodowe. Oczywiście większość z nich nie zwalnia tempa i nadal tworzy, ale jednocześnie widać, że niektórzy zaczęli poświęcać więcej uwagi sprawom duchowym.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Zgiełk ciągłych tras koncertowych, tłumy szalejących fanów, podróże i niewyspanie, to wszystko znalazło ujście w wolnym czasie, spędzonym z rodziną. Artyści, którzy na początku roku powitali na świecie potomstwo, otwarcie przyznają, że dzięki epidemii, mogą spędzić z nimi bezcenny czas.

Jak pokazują media społecznościowe, wyjątkowy okres sprzyja powstawaniu nowych relacji! Na instagramowym profilu Angeliki Żmijewskiej, pojawił się bardzo ciekawy wpis! Jedna z trzech wokalistek grupy Top Girls, opublikowała zdjęcie z męską postacią , które opatrzyła podpisem „Z przyszłym mężem na kwarantannie”!

Emocje podsyca fakt, że mężczyzną ze zdjęcia, jest kanadyjski aktor i reżyser, znany z głównej roli w filmie „The Notebook” Ryan Thomas Gosling! Na fotce Angelika daje mu buziaka, a on jest obwiązany kokardą i...jest z kartonu! Wielu fanów artystki może odetchnąć!

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.