Reklama


Reklama

Angelika z zespołu Top Girls pokazała w końcu przyszłego męża?! Gwiazda disco polo zakochana?!

2020-05-21T20:59:00+02:00 Angelika z zespołu Top Girls pokazała w końcu przyszłego męża?! Gwiazda disco polo zakochana?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/angelika-z-zespolu-top-girls-pokazala-przyszlego-meza-gwiazda-disco-polo-zakochana-1589804280.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Ogólna

Jedna z trzech wokalistek grupy Top Girls, opublikowała zdjęcie z męską postacią , które opatrzyła podpisem „Z przyszłym mężem na kwarantannie”

Reklama

Wykonawcy disco polo podczas pandemii mają w końcu czas, aby zająć się sprawami innymi, niż te zawodowe. Oczywiście większość z nich nie zwalnia tempa i nadal tworzy, ale jednocześnie widać, że niektórzy zaczęli poświęcać więcej uwagi sprawom duchowym.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Zgiełk ciągłych tras koncertowych, tłumy szalejących fanów, podróże i niewyspanie, to wszystko znalazło ujście w wolnym czasie, spędzonym z rodziną. Artyści, którzy na początku roku powitali na świecie potomstwo, otwarcie przyznają, że dzięki epidemii, mogą spędzić z nimi bezcenny czas.

Jak pokazują media społecznościowe, wyjątkowy okres sprzyja powstawaniu nowych relacji! Na instagramowym profilu Angeliki Żmijewskiej, pojawił się bardzo ciekawy wpis! Jedna z trzech wokalistek grupy Top Girls, opublikowała zdjęcie z męską postacią , które opatrzyła podpisem „Z przyszłym mężem na kwarantannie”!

Emocje podsyca fakt, że mężczyzną ze zdjęcia, jest kanadyjski aktor i reżyser, znany z głównej roli w filmie „The Notebook” Ryan Thomas Gosling! Na fotce Angelika daje mu buziaka, a on jest obwiązany kokardą i...jest z kartonu! Wielu fanów artystki może odetchnąć!

Zobacz również: Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  2. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  3. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.