Reklama


Reklama

Alarm bombowy na lotnisku! Wokalista disco polo utknął w samolocie!

2020-03-07T21:02:00+01:00 Alarm bombowy na lotnisku! Wokalista disco polo utknął w samolocie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/gwiazda-disco-polo-jestes-idiota-1582973079.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/czadomanprywatny
Reklama


Życie gwiazd

Szczerze i bez dyplomacji - Jesteś Idiotą! Popularny gwiazdor disco polo utknął w samolocie! Wszystko przez alarm bombowy

Reklama

Jeden z uwielbianych artystów muzyki disco polo nie przebierał w słowach, a to wszystko związane z podróżą do domu i alarmem bombowym! Czadoman, bo o o nim mowa chciał szybko wrócić do domu, aby spotkać się z rodziną. Niestety ktoś sprawił, że Paweł miał z tym problem.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Można przypuszczać, że każdy człowiek, który znalazłby się na miejscu wokalisty, zachowałby się bardzo podobnie. Artysta disco polo wracając do domu, niestety napotkał na swojej drodze utrudnienia. Na lotnisku musiał spędzić sporo czasu, bo ktoś ogłosił, że jest bomba. Wokalistka disco polo bardzo przeżył tę sytuacje, tym bardziej, że spieszył się do domu, aby móc chwilę czasu spędzić z rodziną, a później ruszyć w dalszą podróż.

- Debilu, który zadzwoniłaś na lotnisko z informacją iż jest tam bomba... - Po dwóch tygodniach pracy wracam do domu na kilka godzin, zeby móc przytulić choć przez chwilę żonę i dzieci, a po wylądowaniu, okazuje się że muszę siedzieć w tym samolocie na płycie od godziny czekając na zakończenie tej ściemy, mając nadzieję, że zdążę do Domu przed zaśnięciem mojej młodszej corki. - Szczerze i bez dyplomacji - jesteś Idiotą!

Niech to będzie dla wszystkich przestroga. Jeśli przyjdzie wam kiedykolwiek taki żart do głowy, to pomyślcie o ludziach, którzy się śpieszą i nie mają czasu, na takie głupie wybryki.

Byliście kiedyś uczestnikami takiej sytuacji?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  2. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
  3. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.