Reklama
Polecamy


Reklama

Akt desperacji?! Wokalista disco polo próbował wtargnąć do popularnego klubu?!

2020-05-02T22:41:00+02:00 Akt desperacji?! Wokalista disco polo próbował wtargnąć do popularnego klubu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/bartek-z-zespolu-d-bomb-dba-o-swoich-fanow-1587923755.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo udał się ostatnio z kolegami z zespołu, do jednego z najbardziej obleganych klubów warszawskich przez miłośników muzyki tanecznej

Reklama

Nawet w czasach kwarantanny artysta disco polo nie zapomina o fanach. Jak widać, na wszystko znajdzie sposób. Fani Bartka Padyaska z zespołu D-Bomb mogą być pod wrażeniem pomysłowości swojego idola.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Jedni się załamują, drudzy szukają sposobów alternatywnych dla normalnych imprezowych i pracowitych weekendów. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że to właśnie Bartek Padyasek, który jest liderem i wokalistą grupy D-Bomb udał się ostatnio z kolegami z zespołu, do jednego z najbardziej obleganych klubów warszawskich, przez miłośników muzyki tanecznej.

Artysta disco polo słynie z aktywnego trybu życia. Bartek przyznał, że w ciągu tygodnia nie ma problemu z tym, żeby zorganizować sobie czas. Natomiast trudniej jest w weekendy, gdzie nieczęsto zdarza się, aby miał wolny od grania. Nic dziwnego, w końcu zespół D-Bomb jest jednym z lepszych w branży.

Ostatnio formacja D-Bomb udała się do klubu Wesele, gdzie odbywała się impreza online. Fani grupy z pewnością ucieszyli się będąc domach, że mogli zobaczyć swój ulubiony zespół: - Wesele hey wesele.

Bawimy, tańczymy i śpiewamy. Bez wątpienia artyście brakuje pracowitych weekendów i już z nadzieją patrzy w przyszłość, aż powróci normalność. Też tęsknicie za koncertowymi weekendami?

Zobacz również: Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.