2017-01-26T11:19:00+01:00 Aksamit – Kochaj ile sił | Premiera teledysku https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Aksamit-Kochaj-ile-sił.jpg

Aksamit – Kochaj ile sił | Premiera teledysku

Redakcja , 26 Styczeń 2017  11:19
Aksamit – Kochaj ile sił | Premiera teledysku
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Aksamit tworzą Jan Brejnak oraz Przemysław Zalewski. Panowie na swoim koncie mają ciekawą propozycją pt. „Za jeden uśmiech Twój”. Jan oraz Przemysław po raz kolejny zaufali firmie RakoczyFilm, która stworzyła im kolejny teledysk...

Reklama

Zespół Aksamit tworzą Jan Brejnak oraz Przemysław Zalewski. Panowie na swoim koncie mają ciekawą propozycją pt. „Za jeden uśmiech Twój”. Jan oraz Przemysław po raz kolejny zaufali firmie RakoczyFilm, która stworzyła im kolejny teledysk.

 

Klip powstał do piosenki pt. „Kochaj ile sił”. W nowej produkcji formacji Aksamit zobaczymy oprócz członków zespołu uroczą Monikę.

 

Główna aktorka przyznała, że praca nad tym teledyskiem była niesamowita, zresztą jak zobaczycie Monika na planie czuła się jak rybka w wodzie i jej gra aktorska może zrobić wrażenie.

 

„Piosenka pt „Kochaj ile sił” to inna produkcja niż to co słyszymy w Tv. Ciekawa aranżacja sprawia, że pojawia się magiczny klimat. Piosenka opowiada o miłości, o strachu kobiety przed utratą ukochanego. Interesujący tekst z przesłaniem. Aranżacja i wokal płyną w lata 90te z mixem współczesności” – zdradziła nam formacja Aksamit. 

 

Zapraszamy do oglądania nowości i pozostawienia opinii na jej temat.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  2. Szlagierowa legenda powraca z nowym klipem! Jest na co popatrzeć!
  3. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!
  4. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
  5. Znany aktor śpiewa wielki hit disco polo! Widzom opadły szczęki!
  6. Piękna gwiazda disco polo wreszcie to zrobiła! Na ten dzień czekała od kilku miesięcy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama