2016-04-20T13:09:00+02:00 Akcent prezentuje: Cygańskie & Romskie Piosenki (Mix) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/04/Akcent-prezentuje-Cyganskie-Romskie-Piosenki-Mix.jpg

Akcent prezentuje: Cygańskie & Romskie Piosenki (Mix)

Redakcja , 20 Kwiecień 2016  13:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Akcent prezentuje: Cygańskie & Romskie Piosenki (Mix)
Źródło zdjęć:
Reklama

Od ponad 25 lat fani muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej mogą z rozkoszą wsłuchiwać się w produkcje zespołu Akcent współtworzonego przez Zenka Martyniuka i Ryszarda Warot. „Mała Figlarka”, „Życie to są chwile”, „Dziewczyna z Klubu disco”, „Ostatni...

Reklama

Od ponad 25 lat fani muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej mogą z rozkoszą wsłuchiwać się w produkcje zespołu Akcent współtworzonego przez Zenka Martyniuka i Ryszarda Warot. „Mała Figlarka”, „Życie to są chwile”, „Dziewczyna z Klubu disco”, „Ostatni most” czy „Jeszcze Poczekajmy” to tylko nieliczne przeboje, których panowie mają na swoim koncie bardzo dużo.

 

Na łamach naszego serwisu pojawił się mix, który przypomni fanom  oraz sympatykom muzyki disco Cygańskie & Romskie Piosenki w wykonaniu grupy Akcent. Kompilacja – którą przygotował Mateusz Jarmusz – zawiera m.in. takie propozycje jak „Dajcie mi gitarę”, „Dźwięki strun” oraz „Dusza cygana”.

 

Z pewnością niejednego z Was poniższy Mix skłoni do wspomnień i refleksji. Czekamy na komentarze, który z zaprezentowanych utworów lubicie najbardziej.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  2. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  3. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  4. Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!
  5. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  6. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  7. Dawid Narożny na planie nowego teledysku! Ta jesień należeć będzie do popularnego gwiazdora disco polo!
  8. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami