2024-02-25T17:44:00+01:00 Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem Najnowszy singiel Agbe 'On mnie bierze' to taneczny hit w stylu latino. Agnieszka Brysiak powraca z energią, która podbije listy przebojów https://disco-polo.info/uploads/news/agbe-ujawnia-nowy-singiel-on-mnie-bierze---posluchaj-teraz-zanim-stanie-sie-viralemjpg.jpg Disco-Polo.info

Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem


Najnowszy singiel Agbe 'On mnie bierze' to taneczny hit w stylu latino. Agnieszka Brysiak powraca z energią, która podbije listy przebojów

Autor: Adam Begier, 25 Luty 2024  17:44
Źródło zdjęć: instagram.com/agbeofficial/
Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
 2. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
 3. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa

  Agbe powraca z nowym singlem – "On mnie bierze". Agnieszka Brysiak, znana szerzej w kręgach muzyki tanecznej jako Agbe, nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Już na początku nowego miesiąca, miłośnicy rytmicznych dźwięków będą mieli okazję zanurzyć się w najnowszej produkcji artystki, która zapowiada się na kolejny hit w stylu latino.

  Agbe nowa gwiazda muzyki tanecznej

  Agnieszka Brysiak, występująca pod pseudonimem Agbe, jest postacią dobrze znaną w świecie muzyki tanecznej. Swoją karierę rozpoczęła od występów na lokalnych scenach, stopniowo zdobywając uznanie dzięki swojej unikalnej zdolności łączenia tradycyjnych brzmień z nowoczesnymi rytmami. Jej muzyka, charakteryzująca się energicznymi beatami i łatwo wpadającymi w ucho melodiami, szybko zyskała fanów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  "On mnie bierze" – Czy to Nowy Hit Agbe?

  Dzisiejsza premiera fragmentu nowego singla "On mnie bierze" już wywołuje spore emocje wśród fanów Agbe. Utwór, utrzymany w gorącym klimacie latino, jest doskonałym połączeniem zmysłowych rytmów z nowoczesną produkcją. Ten najnowszy numer nie tylko umacnia pozycję Agbe w świecie muzyki tanecznej, ale także obiecuje być jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego sezonu.

  Singiel "On mnie bierze" ma szansę stać się obowiązkowym elementem każdej imprezy tanecznej. Znakiem rozpoznawczym Agbe jest jej umiejętność tworzenia utworów, które poruszają zarówno ciało, jak i emocje słuchaczy. Jej najnowsza produkcja zdaje się podążać tą samą ścieżką, łącząc w sobie energię i pasję, które są tak charakterystyczne dla muzyki latino. Premiera już 6 marca!

  Zobacz również: Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO

  W naszym serwisie możecie już teraz posłuchać fragmentu "On mnie bierze" i poczuć przedsmak tego, co Agbe przygotowała na nadchodzące miesiące. Czy ten utwór podbije listy przebojów i serca fanów na całym świecie? Pozostaje nam czekać na pełną premierę i zobaczyć, jak nowy numer wpisze się w dorobek artystyczny Agnieszki Brysiak.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Justyna Lubas znów na fali! "Po co" zdobywa serca fanów
  2. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
  3. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  4. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  5. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  6. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  7. Strzał w dziesiątkę?! "Chyba że z Tobą" w wersji disco! Znani producenci stworzyli prawdziwy HIT?!
  8. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie