Reklama


Reklama

After Party z nowy hitem disco polo! Będzie jeszcze lepiej niż "Nie daj życiu się"?!

2019-10-25T19:17:00+02:00 After Party z nowy hitem disco polo! Będzie jeszcze lepiej niż "Nie daj życiu się"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/after-party-z-nowy-hitem-disco-polo-bedzie-jeszcze-lepiej-niz-nie-daj-zyciu-sie-1571911818.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polo ciężko pracował nad najnowszym klipem!

Reklama

Bez wątpienia zespół After Party jest jednym z lepszych w świecie disco polo. Liderem grupy jest uzdolniony i przystojny Patryk Pegza. Wokalista znacznie wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców z branży swoim indywidualnym podejściem do życia i pracy.

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Artysta disco polo nie patrzy na kroki innych. Patryk ma swój obraz i wizje, którą skrupulatnie realizuje. Jak widać podążanie za większością nie do końca jest dobre.

Zespół After Party obrał własną ścieżkę i tym samym ma na koncie same gorące przeboje. Na te chwile nie ma w branży disco polo bardziej rozchwytywanego zespołu od grupy After Party.

Patryk Pegza doskonale wie, jakie są wobec niego oczekiwania fanów i stara się je spełniać, ale oczywiście w zgodzie z samym sobą. Wokalista jest niezwykle prawdziwy w swoich działaniach. Każda produkcja jest odzwierciedleniem wykonawcy.

W świecie, gdzie nastała moda na negliż i wulgaryzmy, wokalista ustrzega się tego i tworzy muzykę na poziomie, która bez tych niszowych wstawek jest niepodważalnym hitem.

W ostatnim czasie zespół After Party pracował nad klipem do najnowszej piosenki. Za realizacje teledysku odpowiadać będzie PN Media. Już wiadomo, że szykuje się kolejny hit.

Zobacz również: Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!

Kto, tak jak my, już nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.