Reklama
Polecamy


Reklama

After Party z nowy hitem disco polo! Będzie jeszcze lepiej niż "Nie daj życiu się"?!

2019-10-25T19:17:00+02:00 After Party z nowy hitem disco polo! Będzie jeszcze lepiej niż "Nie daj życiu się"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/after-party-z-nowy-hitem-disco-polo-bedzie-jeszcze-lepiej-niz-nie-daj-zyciu-sie-1571911818.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polo ciężko pracował nad najnowszym klipem!

Reklama

Bez wątpienia zespół After Party jest jednym z lepszych w świecie disco polo. Liderem grupy jest uzdolniony i przystojny Patryk Pegza. Wokalista znacznie wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców z branży swoim indywidualnym podejściem do życia i pracy.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Artysta disco polo nie patrzy na kroki innych. Patryk ma swój obraz i wizje, którą skrupulatnie realizuje. Jak widać podążanie za większością nie do końca jest dobre.

Zespół After Party obrał własną ścieżkę i tym samym ma na koncie same gorące przeboje. Na te chwile nie ma w branży disco polo bardziej rozchwytywanego zespołu od grupy After Party.

Patryk Pegza doskonale wie, jakie są wobec niego oczekiwania fanów i stara się je spełniać, ale oczywiście w zgodzie z samym sobą. Wokalista jest niezwykle prawdziwy w swoich działaniach. Każda produkcja jest odzwierciedleniem wykonawcy.

W świecie, gdzie nastała moda na negliż i wulgaryzmy, wokalista ustrzega się tego i tworzy muzykę na poziomie, która bez tych niszowych wstawek jest niepodważalnym hitem.

W ostatnim czasie zespół After Party pracował nad klipem do najnowszej piosenki. Za realizacje teledysku odpowiadać będzie PN Media. Już wiadomo, że szykuje się kolejny hit.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Kto, tak jak my, już nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ
  3. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.