Reklama


Reklama

80 milionów na koncie Zenona Martyniuka! I to dzięki jednej piosence!

2019-02-18T20:49:00+01:00 80 milionów na koncie Zenona Martyniuka! I to dzięki jednej piosence! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/80-milionow-na-koncie-zenona-martyniuka-i-to-dzieki-jednej-piosence-1550514137.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Król muzyki disco polo rozbił bank!

Reklama

Zenon Martyniuk - lider zespołu Akcent i najpopularniejszy wokalista ze świata disco polo ma ostatnio bardzo dobrą passę. Każdy utwór, który pojawia się w internecie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Największy przebój Zenona Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone" ma na koncie ponad 163 milionów odsłon - to jeden z najlepszych wyników historii polskiej muzyki. Taki wynikiem nie może się pochwalić ani Doda, ani Maryla Rodowicz.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!

Utworem, który również podbija serca fanów disco polo to propozycja pt. "Przekorny los", który właśnie przekroczył 80 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. To również jeden z najlepszych wyników świecie muzyki disco polo. Taka liczba to również gwarancja bardzo dobrych zarobków po przez reklamy, które pokazują się przy teledysku. 

Kolejny tak duży sukces na koncie Zenona Martyniuka to potwierdzenie, że określenie króla disco polo dla lidera zespołu Akcent wcale nie jest przesadzona.

Zenkowi oraz całej grupie Akcent życzymy kolejnych tak dużych sukcesów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.