Reklama
Polecamy


Reklama

30 milionów na koncie uwielbianego zespołu disco polo!

2019-10-10T15:30:00+02:00 30 milionów na koncie uwielbianego zespołu disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/30-milionow-na-koncie-uwielbianego-zespolu-disco-polo-1570659018.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Bayera może świętować! Ich twórczość została doceniona przez miliony Polaków.

Reklama

Fani disco polo uwielbiają takie kawałki, jak te, które tworzy zespół Bayera. Formacja wprowadza powiew świeżości, a zarazem zachowuje klasyczne brzmienia muzyki tanecznej z lat 90 - tych.

Zobacz również: Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!

W branży disco polo zespół jest znany między innymi z takich utworów, jak „Popłyniemy” , „Wyjątkowa miłość” , „Ta szalona dziewczyna” , a także „Nie wiem jak” i oczywiście „Bez Ciebie nie mogę żyć”.

W ostatnim czasie ich muzyczna propozycja sprzed roku została szczególnie doceniona! Teledysk do piosenki pod tytułem „Obrączki szczerozłote” ma już ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji Bayera.

Utwór rozkochał w sobie nie tylko miłośników disco polo, ale również klubowe parkiety i największe stacje radiowe, które dumnie grają te piosenkę.

Jak myślicie, czy ich nowość wzbudzi również taką sympatie i przerodzi się w niezaprzeczalny hit? Zespół jest niezwykle prawdziwy i szczery w tym, co tworzy.

Zobacz również: Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!

Być może jest to przepis na sukces. Jak uważacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  2. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  3. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.