Reklama
Polecamy


Reklama

Zrobili postój aby ogłosić komunikat. Gwiazdy disco polo dzielą się radością "To dzięki Wam"

2019-05-26T14:50:00+02:00 Zrobili postój aby ogłosić komunikat. Gwiazdy disco polo dzielą się radością "To dzięki Wam" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/zrobili-postoj-aby-oglosic-komunikat-gwiazdy-disco-polo-dziela-sie-radoscia-to-dzieki-wam-1558825294.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/DEJWPOLSKA/
Reklama


Życie gwiazd

Sukces młodej formacji disco polo! Grupa wydała komunikat z podziękowaniem

Reklama

Zainteresowanie muzyką disco polo stale rośnie. Internauci coraz chętniej przyznają się do słuchania jednego z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Zenon Martyniuk z grupą Akcent, Marcin Miller z formacją Boys, Radek Liszewski Weekend, Mig, PlayboysPower Play, Piękni i Młodzi to tylko nieliczne gwiazdy, które swoimi produkcjami wpływają na popularyzację disco polo. 

Swój udział mają w tym również młode formacje. Jedną z nich jest grupa Dejw, która w niedługim czasie dostała się do czołówki artystów. Zespół ma w swoim dorobku wiele koncertów, w tym występ podczas jednej z najbardziej prestiżowych imprez Roztańczony PGE Narodowy. 

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Ostatnie miesiące dla zespołu były nad wyraz aktywne. Grupa wydała kilka nowości, jak również powiększyła skład zespołu o gitarzystę. Obecnie Dejw celebruje swój wielki sukces. Teledysk do piosenki "Petarda" przekroczył właśnie liczbę 40 mln wyświetleń

To właśnie piosenka z 2016 roku dała grupie wiatru w żagle. Ten przebój przez wiele tygodni podbijał listy radiowych przebojów. Również w sieci i telewizji cieszył się niebywałą uwagą. Jak przyznał wokalista ich sukces to zasługa fanów o czym opowiedział w materiale video, który zespół nagrał podczas trasy, na postoju.

Jest to już kolejny tegoroczny sukces grupy Dejw. Liczby wyświetleń ich teledysków wciąż rosną. Po ostatniej premierze grupa z utworem "No chętnie" trafiła do czołówki na karcie czasu w serwisie YouTube. Jest to niebywałe osiągnięcie, o którym wiele zespołów może tylko pomarzyć. 

Najbliższe miesiące nie zapowiadają odpoczynku. Grupa rozpoczęła właśnie nowy sezon koncertowy. To jednak nie oznacza postoju w nowościach. Już niedługo światło dzienne ujrzy ich kolejna propozycja. Czy będzie tak dobra jak hitowa "Petarda"? 

W oczekiwaniu na nowość polecamy Wam kilka materiałów formacji Dejw. Macie swoją ulubioną piosenkę tej grupy? A może teledysk? 

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.