2023-08-26T09:57:00+02:00 Dożynki w gminie Krzywda: Święto Rolników i Muzyki Disco Polo. Wystąpią Menelaos oraz Dejw Dożynki w gminie Krzywda: Święto Rolników i Muzyki Disco Polo. Atrakcyjny program, występy lokalnych talentów, gwiazdy disco polo i wiele atrakcji dla wszystkich https://disco-polo.info/uploads/news/dozynki-w-gminie-krzywda-swieto-rolnikow-i-muzyki-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Dożynki w gminie Krzywda: Święto Rolników i Muzyki Disco Polo. Wystąpią Menelaos oraz Dejw


Dożynki w gminie Krzywda: Święto Rolników i Muzyki Disco Polo. Atrakcyjny program, występy lokalnych talentów, gwiazdy disco polo i wiele atrakcji dla wszystkich

Autor: Adam Begier, 26 Sierpień 2023  09:57
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dożynki w gminie Krzywda: Święto Rolników i Muzyki Disco Polo. Wystąpią Menelaos oraz Dejw
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
 2. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
 3. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"
Reklama

  Gmina Krzywda szykuje się na wielkie święto rolników oraz miłośników muzyki disco polo. Już w najbliższą niedzielę odbędą się Dożynki, które zapowiadają się jako niezapomniane wydarzenie pełne atrakcji dla wszystkich mieszkańców i gości. Podczas tego barwnego festiwalu nie zabraknie wyjątkowych występów, uroczystości oraz muzyki, która porwie do tańca.

  Msza święta i uroczystości w intencji rolników

  Rozpoczęcie od mszy o 12:00

  Niedzielne Dożynki zaczną się od uroczystej mszy świętej o godzinie 12:00, która zostanie odprawiona w intencji wszystkich rolników. To ważny moment, w którym wspólnota gminy Krzywda zbierze się, aby podziękować za tegoroczne plony i błogosławieństwo na przyszły okres.

  Wystąpienia okolicznościowe i wręczenie wyróżnień

  Następnie o 13:30 rozpoczną się oficjalne części uroczystości

  Po zakończeniu mszy świętej, o godzinie 13:30, rozpoczną się wystąpienia okolicznościowe oraz wręczenie zasłużonym rolnikom zasłużonych wyróżnień. To chwila, w której gmina doceni trud i zaangażowanie tych, którzy pracują na rolniczych polach.

  Występy muzyczne i lokalne talenty

  Wieczorne emocje od 16:00

  Popołudnie wypełnią występy lokalnych talentów oraz zespołu pieśni i tańca ziemi łukowskiej "Łukowiacy". O godzinie 16:00 rozpocznie się także prezentacja różnorodnych występów artystycznych, w tym tanecznych i kabaretowych. To nie tylko okazja do zachwytu nad umiejętnościami mieszkańców, ale także do wspólnej zabawy i śmiechu.

  Noc disco polo i taneczna zabawa

  Wieczór z gwiazdami disco polo

  Dla miłośników muzyki disco polo organizatorzy przygotowali prawdziwą ucztę muzyczną. O godzinie 20:30 na scenie pojawi się zespół Menelaos, który rozgrzeje publiczność energetycznymi hitami. A to nie koniec atrakcji – o 21:45 zespół Dejw wprawi wszystkich w huczne tańce pod gołym niebem. Zabawę taneczną zapewni również zespół Vers, który utrzyma wesołą atmosferę aż do późnych godzin nocnych.

  Atrakcje i smaki dla wszystkich

  Nie tylko muzyka, także stoiska gastronomiczne i wiele innych

  Podczas Dożynek nie będzie brakować możliwości kulinarnej uczty. Stoiska gastronomiczne z różnorodnymi smakołykami będą kusiły podniebienia uczestników. Dla najmłodszych przewidziano dmuchańce, a na kiermaszu produktów lokalnych będzie można posmakować autentycznych wyrobów gospodarstw rolnych. To doskonała okazja, by wesprzeć lokalnych producentów.

  Reklama

  MENELAOS - PUPA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
  2. Brathanki i Power Play – Gwiazdami Tegorocznych Dni Chorzel!
  3. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!
  4. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  5. MEGA PREMIERA: Demeters - "Ożenię się"
  6. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO
  7. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  8. Festyn rodzinny z Boys w Lipinach! Bezpłatny koncert i zabawa

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie