2022-02-15T20:06:00+01:00 Żona Dawida Narożnego pochwaliła się drogim prezentem! Gwiazdor disco polo sprezentował Jej biżuterię Ich miłość coraz bardziej rozkwita! Dawid Narożny dał ukochanej prezent za prawie 4 tysiące https://disco-polo.info/uploads/news/zona-popularnego-wokalisty-disco-polo-pochwalila-sie-drogim-prezentem-walentynkowym-joanna-narozna-sama-wybrala-jubilera-4-tysiace-za-prezentjpg.jpg

Żona Dawida Narożnego pochwaliła się drogim prezentem! Gwiazdor disco polo sprezentował Jej biżuterię za prawie 4 tysiące!

Autor: Adam Begier , 15 Luty 2022  20:06
Żona Dawida Narożnego pochwaliła się drogim prezentem!  Gwiazdor disco polo sprezentował Jej biżuterię za prawie 4 tysiące!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Ich miłość coraz bardziej rozkwita! Dawid Narożny dał ukochanej prezent za prawie 4 tysiąceReklama

Żony artystów disco polo z pewnością cechuje ogromna wyrozumiałość choćby wtedy, kiedy ich mężowie znikają na weekendy aby zagrać koncerty.

Zobacz również: "Recepta na szczęście" od Calibry – romantyczna premiera w disco polo!

Jak widać popularni mężowie również doceniają swoje żony i troszczą się aby niczego im nie brakowało. Niedawno żona Dawida Narożnego pochwaliła się oszałamiającym prezentem! Cena zwala z nóg! W rodzinie Narożnych nastał gorący czas. Dawid od dłuższego czasu koncertuje się przede wszystkim na przygotowaniach do walki w Prime MMA Show, a jego żona Joanna mimo obciążenia związanego z zajmowaniem się małym Marcelkiem towarzyszy mężowi na ważnych wydarzeniach.

Reklama

Niedawno na story Joanny pojawiła się krótka relacja, na której pochwaliła się prezentem walentynkowym od Dawida. Nikt się nie spodziewał, że cena wyrobu jubilerskiego będzie aż tak wysoka!

Szczęśliwa Joanna Narożna pokazała prezent „Tygrysek kupił tygryska dwustronnego!”

Piękna żona Dawida w sieci przyznała, że po ślubie sama sobie wybiera prezenty i tak samo było z prezentem walentynkowym! Dawid zabrał Joannę do znanego Jubilera Składanka, gdzie wybrała przepiękną, masywną, złotą zawieszkę z wizerunkiem tygrysa! Cena biżuterii zwala z nóg! Gwiazdor zapłacił blisko 4 tysiące!

Reklama

Dawid jest zdania, że szczęście żony nie ma ceny, a taki dzień jak Walentynki musi być celebrowany w wyjątkowy sposób! Bez wątpienia artysta rozpieszcza żonę, co widać po wymalowanym szczęściu na jej twarzy. Para wzięła ślub w zeszłym roku i trzeba przyznać, że ich miłość coraz bardziej rozkwita! Złota zawieszka z podobizną tygrysa z pewnością będzie symbolem tegorocznych Walentynek u Państwa Narożnych! A Wam jak się spodobał prezent?

Kupilibyście swojej połówce tak drogi prezent? Czekamy na Wasze komentarze

 

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Joanna-Narozna---prezent-1.png
Reklama

Dawid Narożny - Galaktyczny lot

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


Przeczytaj również:
  1. "Ogień" - Gorący przebój Focus i Blondi podbija Disco Polo!
  2. "Co w Tobie jest" w klubowym wydaniu – Skolim i Dance 2 Disco podbijają parkiety
  3. MamCięNaOku nowy zespół disco polo na rynku disco polo! Zobaczcie zapowiedź tylko u nas piosenki pt. "Kazik"
  4. Gorąca premiera! Racisova - Weź mnie do siebie! To doskonała produkcja?!
  5. Dorota Gwiazdowska z Mig wygląda przepięknie! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie prosto z USA!
  6. "Tańczmy do Rana" - Justyna Lubas z najlepszą premierą tego roku?!
  7. Danuta Martyniuk olśniewa stylizacją w USA! Żona Zenka Martyniuka oczarowała na amerykańskim tournee
  8. After Party i ich przebojowy hit 'Jesteśmy sobie pisani'! 2 miliony na koncie Patryka Pegzy!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie