Reklama
Polecamy


Reklama

Zobaczcie kto zagra w najnowszym teledysku Milano! Ekipa robi wrażenie?!

2017-10-06T14:10:00+02:00 Zobaczcie kto zagra w najnowszym teledysku Milano! Ekipa robi wrażenie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/10/zobaczcie-kto-zagra-w-najnowszym-teledysku-milano-ekipa-robi-wrazenie-1507061682.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Mirosław Alan Trzciński
Reklama


Zapowiedź

Jak potwierdził sam Mirosław Trzciński casting do najnowszego teledysku grupy Milano został zakończony

Reklama

"Rozum do gadania tutaj nie ma nic, kiedy moje serce chce przy Tobie być" - śpiewa w swojej najnowszej ostródzkiej produkcji formacja Milano, która po premierze audio udostępniła do wspomnianej piosenki bardzo subtelny klip. Obecnie video przekroczyło już 4 mln wyświetleń co pozwala grupie chlubić się sukcesem

Jednakże zespół nie osiada na laurach i zabiera się za kolejną nowość. I to z jaką obsadą! Formacja zakończyła casting i wyłoniła z niego trzy osoby, które odegrają główne role.

Dziękuję za tak liczne zgłoszenia.
Efekty wkrótce

Wśród tych osób znaleźli się Monika Wojtunik, Szymon Chrobok i Adrian Szeloch. Czy taki skład pozwoli formacji Milano zrealizować doskonałą produkcję? Patrząc przez pryzmat tego co zespół już zaprezentował i jakie ma możliwości spodziewamy się wszystkiego co najlepsze. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  2. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  3. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.