Reklama
Polecamy


Reklama

Zobaczcie czym bawi się największy gwiazdor disco polo!

2020-04-13T22:09:00+02:00 Zobaczcie czym bawi się największy gwiazdor disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zobaczcie-czym-bawi-sie-najwiekszy-gwiazdor-disco-polo-1586467470.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/pudzianowski_krystian
Reklama


Życie gwiazd

Przeciętny człowiek mógłby sobie zrobić tym krzywdę! Ale nie on! Wokalista disco polo zaskakuje swoich fanów

Reklama

Artyści disco polo posiadają bardzo często wiele pasji, również tych zupełnie niezwiązanych z muzyką! Bardzo często zaskakują swoich fanów nowymi umiejętnościami czy wykonywanym zawodem. 

Zobacz również: Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!

Nie ma jednak mowy o zaskoczeniu jeżeli chodzi o pasję Krystiana Pudzianowskiego. Od dawna wszyscy doskonale wiemy, ze artysta uwielbia siłownię, a siłownia uwielbia jego. To na pewno najsilniejszy człowiek w całej branży disco polo.

Ogromne ciężary to dla wokalisty chleb powszedni. Artysta udostępnił niedawno okazały zestaw obciążenia treningowego i podpisał „takie zabawki”.

Mimo, że na zdjęciu był ciężar, którym przeciętny człowiek mógłby sobie zrobić jedynie krzywdę, to dla kulturysty i piosenkarza w jednym tylko zabawki.

Mówi się, że robiąc dwie rzeczy na raz, żadnej nie wykonamy dobrze. Krystian Pudzianowski udowadnia jak wielką bzdurą jest ta sentencja.

Jest on wielką postacią zarówno w świecie disco polo, jak i w sportach siłowych.

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO
  2. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  3. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.