Reklama


Reklama

Zobacz jako pierwszy historię króla disco polo! Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na film „Zenek”!

2020-02-05T10:30:00+01:00 Zobacz jako pierwszy historię króla disco polo! Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na film „Zenek”! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/zobacz-jako-pierwszy-historie-krola-disco-polo-rozpoczela-sie-przedsprzedaz-biletow-na-film-zenek-1580661448.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Zenek” - film opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia

Reklama

31 stycznia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Zenek” opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia. „Zenek” wejdzie na ekrany 14 lutego br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Zobacz również: Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Film „Zenek” to z jednej strony paradokument, a z drugiej obraz minionej epoki. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą historię chłopaka z podlaskiej wsi Gredele, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął on niebywały sukces dając jednocześnie radość milionom rodaków. Teledysk do utworu „Przez twe oczy zielone” odniósł ogromny sukces przekraczając próg 175 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Zenek Martyniuk to król muzyki, której nazwę sam wymyślił. Widzowie usłyszą w sali kinowej disco polo, ale także wiele innych dyskotekowych hitów. W roli muzyka wystąpią: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Film „Zenek" będzie miał premierę 14 lutego br. Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 14-16 lutego 2020 roku. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Zenek” są wyłączone z rezerwacji.

Zobacz również: Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!
  2. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  3. Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.