Reklama
Polecamy


Reklama

Zobacz jako pierwszy historię króla disco polo! Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na film „Zenek”!

2020-02-05T10:30:00+01:00 Zobacz jako pierwszy historię króla disco polo! Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na film „Zenek”! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/zobacz-jako-pierwszy-historie-krola-disco-polo-rozpoczela-sie-przedsprzedaz-biletow-na-film-zenek-1580661448.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Zenek” - film opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia

Reklama

31 stycznia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Zenek” opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia. „Zenek” wejdzie na ekrany 14 lutego br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Zobacz również: Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!

Film „Zenek” to z jednej strony paradokument, a z drugiej obraz minionej epoki. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą historię chłopaka z podlaskiej wsi Gredele, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął on niebywały sukces dając jednocześnie radość milionom rodaków. Teledysk do utworu „Przez twe oczy zielone” odniósł ogromny sukces przekraczając próg 175 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Zenek Martyniuk to król muzyki, której nazwę sam wymyślił. Widzowie usłyszą w sali kinowej disco polo, ale także wiele innych dyskotekowych hitów. W roli muzyka wystąpią: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Film „Zenek" będzie miał premierę 14 lutego br. Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 14-16 lutego 2020 roku. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Zenek” są wyłączone z rezerwacji.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!
  2. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  3. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.