2023-05-06T11:30:00+02:00 Zobacz, co kryje się za fenomenem muzyki disco polo! Film DISCO POLO, który zrobił furorę w Polsce, dziś Przygotuj się na niezapomniany wieczór pełen kultowych hitów! "Disco Polo" - film opowiadający historię tego popularnego gatunku muzycznego, w sobotę 6-tego maja o https://disco-polo.info/uploads/news/zobacz-co-kryje-sie-za-fenomenem-muzyki-disco-polo-film-ktory-zrobil-furore-w-polsce-dzis-w-tvnjpg.jpg

Zobacz, co kryje się za fenomenem muzyki disco polo! Film DISCO POLO, który zrobił furorę w Polsce, dziś w TVN!

Autor: Adam Begier , 06 Maj 2023  11:30
Zobacz, co kryje się za fenomenem muzyki disco polo! Film DISCO POLO, który zrobił furorę w Polsce, dziś w TVN!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przygotuj się na niezapomniany wieczór pełen kultowych hitów! "Disco Polo" - film opowiadający historię tego popularnego gatunku muzycznego, w sobotę 6-tego maja o godzinie 21:30 na antenie TVN.Reklama

  Reklama

  Jeśli jesteś fanem muzyki disco polo, to na pewno czekasz na tę wiadomość z niecierpliwością! W najbliższą sobotę, czyli 6-tego maja o godzinie 21:30, na antenie telewizji TVN będzie można obejrzeć film o historii i fenomenie tego popularnego gatunku muzycznego. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór przed telewizorem i poznać nie tylko historię, ale również fenomen disco polo.

  Film Disco Polo

  Film disco polo to gatunek filmowy, który powstał w Polsce w latach 90. XX wieku i ściśle związany jest z muzyką disco polo. Opowiada o życiu i miłości bohaterów związanych ze sceną muzyczną tego gatunku, często w sposób humorystyczny lub sentymentalny. Jednym z najnowszych i najbardziej znanych filmów disco polo jest "Disco Polo" z 2015 roku w reżyserii Macieja Bochniaka, który opowiada historię dwóch przyjaciół postanawiających założyć zespół disco polo i zrobić karierę na polskiej scenie muzycznej.

  Obsada gwiazd w filmie o muzyce disco polo

  Reklama

  W filmie zobaczyć można wiele znanych polskich aktorów, a główne role zagrali Dawid Ogrodnik oraz Piotr Głowacki. Na planie pojawili się również popularni artyści muzyki disco polo, takie jak Robert Klatt, Tomasz Niecik i Radosław Liszewski. Film jest pełen największych hitów tego gatunku muzycznego, przy których cała Polska szaleje.

  Mimo że "Disco Polo" spotkał się z mieszonymi recenzjami krytyków i widzów, okazał się sukcesem kasowym. Niektórzy docenili humor i energię filmu, inni natomiast zarzucali mu brak oryginalności i niski poziom artystyczny. Niezależnie od tego, warto zobaczyć ten kultowy film i przypomnieć sobie kultowe piosenki, które stanowią integralną część muzyki disco polo.

  Film Disco Polo na antenie TVN-u

  Dlatego też, jeśli jeszcze nie widziałeś filmu "Disco Polo", to koniecznie zarezerwuj sobie czas na sobotni wieczór 6 maja i obejrzyj go na antenie TVN o godzinie 21:30. To nie tylko doskonała okazja, aby nadrobić zaległości i poznać historię oraz fenomen muzyki disco polo, ale również świetna zabawa dla wszystkich fanów tego gatunku muzycznego.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  2. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  3. Co to disco polo?!
  4. Zjawiskowa Klaudia Zielińska w prześwitującej kreacji! Zobacz, jak kusi fanów!
  5. "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!
  6. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  7. Nowa klubowa wersja hitu 'Madmuazel' od Łobuzów od Disco Frisco, już podbija parkiety! Posłuchaj tej gorącej premiery
  8. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie