Reklama


Reklama

Znasz te utwory?! Ewolucja disco polo w niecałe 5 minut! VIDEO

2020-06-24T17:25:00+02:00 Znasz te utwory?! Ewolucja disco polo w niecałe 5 minut! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ewolucja-disco-polo-w-niecale-5-minut-czy-to-mozliwe-1592772247.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - Sandra Rugała
Reklama


Ogólna

W tym video znajdziecie najpopularniejsze przeboje ostatnich 30 lat. Sprawdź czy znasz je wszystkie

Reklama

Muzyka disco polo towarzyszy nam od wielu lat. Obecna nie tylko na koncertach, ale także w stacjach radiowych i telewizyjnych jest nieodłącznym elementem udanej zabawy. Internet obiegł ostatnio bardzo ciekawy film, który w lekko ponad 4 minuty prezentuje ostatnie 30 lat w muzyce disco.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Autorką muzycznego performance jest Sandra Rugała, która w ciekawy sposób przedstawiła ewolucję muzyki disco polo. Utwory ubrane w spokojną aranżację brzmią świetnie! 

Jakie utwory znajdziemy we wspomnianym video? Nie mogło zabraknąć tam hitów takich jak "Przez Twe oczy zielone", "Ona tańczy dla mnie" czy "Ale Ale Aleksandra". Te i inne hitowe produkcje możecie odsłuchać poniżej. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Inny muzyk stanął za strajkującym gwiazdorem disco polo! Chylę czoła - przyznał zarzucając innym przymilanie się!
  2. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  3. Wokalistka Top Girls pokazała swoją wielką miłość! Cudowne zdjęcia pojawiły się w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.