Reklama


Reklama

Znany raper Kękę śpiewa disco polo! Tego nikt się nie spodziewał! | VIDEO

2020-07-26T18:06:00+02:00 Znany raper Kękę śpiewa disco polo! Tego nikt się nie spodziewał! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/znany-raper-keke-spiewa-disco-polo-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-1595718958.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/MrKeKeOficjalnie
Reklama


Życie gwiazd

Discopolowy przebój wpadł do głowy raperowi w drodze na własny koncert w Operze Leśnej w Sopocie

Reklama

Chociaż muzyka disco polo rozbrzmiewa i zachwyca w naszym kraju od morza, aż do Tatr i nie wyobrażamy sobie imprez, wesel, koncertów i spotkań bez jej udziału, to znajdą się i tacy, którzy nie docenią wielkości naszego gatunku.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Choć jednak fani dzielą się na wiernych wyznawców różnych gatunków, to czasem przychodzi dzień, w którym wszelkie podziały i klasyfikacje nie mają znaczenia. Piotr Dominik Siara, znany pod pseudonimem KęKę, to artysta, którego produkcje w popularnym serwisie muzycznym, osiągają milionowe wyniki odtworzeń.

Raper postanowił opublikować film, na którym śpiewa znany hit zespołu Playboys pt. „Błąd”, do którego autorem słów jest sam lider grupy - Kuba Urbański! Na instagramowym story, gdzie mogliśmy zobaczyć nagranie, KęKę oznaczył wokalistę, co świadczy o szacunku artysty do artysty, a także o znajomości obu Panów.

Na uwagę zasługuje też fakt, że discopolowy przebój wpadł do głowy raperowi w drodze na własny koncert w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie wszystkie dostępne bilety zostały wyprzedane.

Świadczy to o ogromnej popularności rapera i jego twórczości. Całe zdarzenie może okazać się przełomowe dla wzajemnego szacunku i uznania pomiędzy fanami różnych nurtów muzycznych.

Niech muzyka zawsze łączy...nigdy dzieli.

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.