2020-07-26T18:06:00+02:00 Znany raper Kękę śpiewa disco polo! Tego nikt się nie spodziewał! | VIDEO Discopolowy przebój wpadł do głowy raperowi w drodze na własny koncert w Operze Leśnej w Sopocie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/znany-raper-keke-spiewa-disco-polo-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-1595718958.jpg Disco-Polo.info

Znany raper Kękę śpiewa disco polo! Tego nikt się nie spodziewał! | VIDEO


Discopolowy przebój wpadł do głowy raperowi w drodze na własny koncert w Operze Leśnej w Sopocie

Autor: Goliat, 26 Lipiec 2020  18:06
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/MrKeKeOficjalnie
Znany raper Kękę śpiewa disco polo! Tego nikt się nie spodziewał! | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
 2. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!
 3. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!
Reklama

Chociaż muzyka disco polo rozbrzmiewa i zachwyca w naszym kraju od morza, aż do Tatr i nie wyobrażamy sobie imprez, wesel, koncertów i spotkań bez jej udziału, to znajdą się i tacy, którzy nie docenią wielkości naszego gatunku.

Zobacz również: Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk zaskakują fanów! Na to czekała cała Polska? Do współpracy zaprosili żony!

Choć jednak fani dzielą się na wiernych wyznawców różnych gatunków, to czasem przychodzi dzień, w którym wszelkie podziały i klasyfikacje nie mają znaczenia. Piotr Dominik Siara, znany pod pseudonimem KęKę, to artysta, którego produkcje w popularnym serwisie muzycznym, osiągają milionowe wyniki odtworzeń.

Raper postanowił opublikować film, na którym śpiewa znany hit zespołu Playboys pt. „Błąd”, do którego autorem słów jest sam lider grupy - Kuba Urbański! Na instagramowym story, gdzie mogliśmy zobaczyć nagranie, KęKę oznaczył wokalistę, co świadczy o szacunku artysty do artysty, a także o znajomości obu Panów.

Na uwagę zasługuje też fakt, że discopolowy przebój wpadł do głowy raperowi w drodze na własny koncert w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie wszystkie dostępne bilety zostały wyprzedane.

Świadczy to o ogromnej popularności rapera i jego twórczości. Całe zdarzenie może okazać się przełomowe dla wzajemnego szacunku i uznania pomiędzy fanami różnych nurtów muzycznych.

Niech muzyka zawsze łączy...nigdy dzieli.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gorąca Nowość na Lato: Bosky - "Mamacita"
 2. Mega premiera: Detmi wraca z przebojem '9 żyć'! Czy to nowy hit disco?
 3. Znany gwiazdor disco polo Andre w podróży prywatnym samolotem! Co za luksus?! Zobacz ZDJĘCIA
 4. Te HITY królowały w latach '90! „Polo Biesiada I” w nowej odsłonie! Znani producenci odświeżyli popularny klasyk muzyki rozrywkowej!
 5. Wygląda jak bogini?! Angelika Żmijewska skradła spojrzenia w oszałamiającej stylizacji! Była gwiazdą na Festiwalu!
 6. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
 7. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!
 8. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie