Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-27T16:08:00+01:00 Znany hit formacji Top Girls w nowym wydaniu! Ta wersja brzmi lepiej niż oryginał?! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-hit-top-girls-w-klubowym-brzmieniu-mocne-uderzenie-rozpali-fanowjpg.jpg
Reklama

Znany hit formacji Top Girls w nowym wydaniu! Ta wersja brzmi lepiej niż oryginał?!

Redakcja , 27 Marzec 2021  16:08
Znany hit formacji Top Girls w nowym wydaniu! Ta wersja brzmi lepiej niż oryginał?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Utwór oprawiony w taneczne brzmienie może okazać się łakomą przekąską dla zestawień didżejskich i nie tylko

Reklama

W świecie disco polo przebój ma swoje lepsze i gorsze chwile. Na szczęście remikserzy nie śpią i odświeżają hity w nieszablonowych wersjach. Nie inaczej było w tym przypadku.

Zobacz również: Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Girlsband Top Girls znany z takich hitów jak „Pod osłoną nocy”, „Jakbyś mnie zechciał” czy „Do widzenia” nie schodzi z list piosenek, które rozbawiają wszystkich słuchaczy. W serwisie YouTube pojawił się znany hit zespołu „Mleczko” w klubowej wersji. Energiczny refren urozmaicony skocznym podkładem z pewnością zdobędzie serca widzów. Utwór oprawiony w taneczne brzmienie może okazać się łakomą przekąską dla zestawień didżejskich i nie tylko.

Producent identyfikujący się jako Essential Sound zdobył się na dość odważny krok. Dość potężne przyspieszenie po szałowym refrenie może spowodować muzyczny zawrót głowy.

Niebotyczny drop po słowach „Ścieli Twe łóżeczko, przynosi ciepłe mleczko, a ja, naiwna, dostałam dzisiaj swą nagrodę” ma szansę na niecodzienną sławę. Coraz więcej producentów stawia wysoko poprzeczkę dodając rozrywkowy aranż. Nic dziwnego, że pod premierą pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy: „Baja”, „Super remix, brawo”. Część fanów doszukiwała się również inspiracji ze stylu handsup: „HandsUpowe to takie, dobre…”.

Bezapelacyjna przeróbka rozerwie parkiety na strzępy?! To się okaże! Zapraszamy do wysłuchania utworu!

Zobacz również: Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Reklama
Zobacz teledysk: Top Girls - Mleczko (Remix)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!
  2. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  4. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej