Reklama


Reklama

Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

2020-11-16T18:27:00+01:00 Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/znana-wokalistka-porzuci-kariere-dla-pracy-w-gabinecie-medycyny-estetycznej-1605369112.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/cayramusicofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka zdecydowała się zdobyć wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności w kierunku medycyny estetycznej

Reklama

Gwiazdy disco polo, to persony ściśle związane z działalnością artystyczną. Pobyt na scenie i kontakt z publicznością, to ich żywioł i czynności, w których czują się najlepiej. Większość wykonawców, tworzących muzykę, traktuje to jako pasję i zamiłowanie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

Nie ma co ukrywać, że z biegiem lat, staje się to również źródłem dochodu. W dzisiejszych wyjątkowych czasach, w których koncerty i żywy kontakt z odbiorcami, został maksymalnie ograniczony, twórcy zmuszeni zostali do podjęcia zajęć niezwiązanych z muzyką.

A być może w artystach odezwało się ich drugie, niemniej istotne dla nich samych „ja”. Okazuje się, że znana wokalistka - Cayra, poświęca czas medycynie estetycznej.

Jak wyjaśniła w swoim najnowszym poście; „...od dłuższego czasu zdobywam wiedzę i rozwijam zawodowo swoją pasję z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej...” Widać, że nowa zajawka sprawia idolce wiele satysfakcji.

Mamy nadzieję, że nie oznacza to jej pożegnania ze sceną, byłaby to ogromna strata dla całego gatunku muzyki rozrywkowej!

Zobacz również: Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  2. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.