Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-28T15:30:00+01:00 Wokalistka disco złożyła hołd zmarłej idolce! Jej wykonanie przyprawia o dreszcze! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/wokalistka-disco-polo-zmienia-gatunek-jej-wykonanie-przyprawia-o-dreszcze-1585080114.jpg

Wokalistka disco złożyła hołd zmarłej idolce! Jej wykonanie przyprawia o dreszcze!

Redakcja , 28 Marzec 2020  15:30
Reklama
Wokalistka disco złożyła hołd zmarłej idolce! Jej wykonanie przyprawia o dreszcze!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Popularna wokalistka disco nagrała akustyczną wersję piosenki swojej zmarłej idolki – Marie Fredriksson, liderki zespołu Roxette

Reklama

Edyta Przytulska, artystka disco polo ukrywająca się pod pseudonimem Cayra, nieraz już udowodniła, że jest posiadaczką jednego z najpiękniejszych głosów w świecie disco polo.

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!

Jej produkcje cieszą się ogromną popularnością. Na discopolowy szczyt wdarła się bez najmniejszego problemu. W ostatnim czasie poszła jednak o krok dalej. Nagrała akustyczną wersję piosenki swojej zmarłej idolki – Marie Fredriksson, liderki zespołu Roxette. Po kilku minutach od premiery coveru, wylała się fala zachwytu i samych pozytywnych opinii.

„Listen to your heart” to utwór, który artystka darzy ogromnym sentymentem i sympatią. Sympatią i podziwem na pewno darzyła również autorkę utworu, ponieważ jak sama napisała, to coverowe wykonanie, to jej „osobisty hołd” dla Marie.

Jesteśmy mocno zauroczeni tym wykonaniem i chyba wszyscy chcielibyśmy by takie sentymentalne wystąpienia pojawiały się nieco częściej.

Brawo dla Edyty za to, że zabrała nas w podróż w czasie i że jej umiejętności wokalne sprawiły, że ta podróż faktycznie będzie niezapomniana.

Zobacz również: To była kwestia czasu! Wielka suma wpłynęła na konto popularnych gwiazd disco polo! Grupa Mig świętuje!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!
  2. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  3. Gwiazdor disco polo źle się ubierał?! Jego szafa przeszła prawdziwą rewolucję! Pomogła mu w tym specjalistka!
  4. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej