Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-10T07:00:00+02:00 Znana wokalistka disco polo wspiera polityka PIS! Zobaczcie co stworzyli -To jest hit kampanii parlamentarnej https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/przepiekna-wokalistka-disco-polo-wspiera-polityka-pis-wyjatkowy-teledysk-na-kampanie-wyborcza-1568059037.jpg
Reklama

Znana wokalistka disco polo wspiera polityka PIS! Zobaczcie co stworzyli -To jest hit kampanii parlamentarnej do Sejmu 2019?

Redakcja , 10 Wrzesień 2019  07:00
Znana wokalistka disco polo wspiera polityka PIS! Zobaczcie co stworzyli -To jest hit kampanii parlamentarnej do Sejmu 2019?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Muzyka disco polo wkracza w politykę na dobre?! Znana wokalistka disco polo stworzyła nietypową produkcję

Reklama

Kampania wyborcza wkracza na wyższy poziom? Do sieci trafił właśnie discopolowy "Oficjalny klip wyborów parlamentarnych 2019 Posła Marcina Duszka – kandydata do Sejmu RP z pozycji nr 3 na liście Prawo i Sprawiedliwość z okręgu chełmsko-zamojskiego" W projekt zaangażowana została znana wokalistka muzyki disco polo & dance! To właśnie jej wokal i wizerunek, promują całość! 

Zobacz również: Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Kandydat do Sejmu postanowił zaprosić do współpracy jedną z najpiękniejszych wokalistek ze świata disco polo, aby to właśnie ona zaśpiewała utwór pt. "PoloDuszek"?

Urocza Casandra to znana postać ze świata muzyki tanecznej. Na jej koncie nie brakuje znakomitych tworów, które pokochała już cała Polska. Teraz gwiazda wkroczyła w świat polityki i zaśpiewała dla Marcina Duszka. Wspólnie z posłem podjęła się realizacji projektu, jakim jest produkcja PoloDuszek, do której nakręcono również teledysk. Odpowiada za niego znana w branży ekipa PNmedia, która z ogromną dbałością zadbała o szczegóły.

W produkcji, która jest oficjalnym klipem wyborów parlamentarnych 2019 Posła Marcina Duszka oprócz pięknej wokalistki zobaczymy również samego polityka. To właśnie On odgrywa tutaj główną i znaczącą rolę. 

Wybory tuż tuż stąd też zaangażowanie rośnie do maksimum. Czy teledysk disco polo pomoże Marcinowi Duszkowi z PIS zdobyć odpowiednią liczbę głosów w wyborach? A może zagwarantuje Casandrze jeszcze większy rozgłos i popularność? O tym przekonamy się niebawem.

Zobacz również: Gorący kawałek zespołu After Party w nowej odsłonie! To będzie hit imprez tanecznych?!

Zapraszamy Was do oglądania produkcji disco polo pt. "PoloDuszek"! 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!
  2. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  3. Klubowicze będą zachwyceni! W sieci pojawiła się nowa wersja znanego przeboju disco polo z TikToka!
  4. Gwiazdor disco polo ucałowany przez Magdę Narożną! Nagranie opublikował na swoim Instagramie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej