Reklama


Reklama

Znamy zwycięzcę programu Disco Band Weselne Show! Wielka rywalizacja zakończona

2020-11-07T19:58:00+01:00 Znamy zwycięzcę programu Disco Band Weselne Show! Wielka rywalizacja zakończona https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/znamy-zwyciezce-programu-disco-band-weselne-show-wielka-rywalizacja-zakonczona-1604775295.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/telewizja.polotv
Reklama


Telewizja

Artyści dali wyjątkowy popis na scenie, zapewniając sobie zwycięstwo w całej edycji.

Reklama

Miejsca dla nowych twarzy w świecie disco polo, cały czas jest bardzo wiele, a artyści mniej znani, nieustannie dążą, by znaleźć się w gablocie sław polskiej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Najszybszym sposobem na podbicie serc fanów, jest napisanie spektakularnego hitu, który sam pociągnie twórcę do discopolowego nieba, ale są też inne, niemniej skuteczne drogi, do pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Bardzo popularne ostatnio w Polsce programy talent show, doskonale sprawdziły się również w świecie disco.

Mnóstwo artystów poznaliśmy dzięki kultowemu już Disco Star w telewizji Polo Tv. Stacja poszła o krok dalej i wyprodukowała kolejną audycję, mającą na celu wyszukać tym razem najlepszy zespół weselny w Polsce. Do programu Disco Band Weselny Show zgłosiło się mnóstwo śmiałków, ale to formacja Muzokracja, zdeklasowała konkurencję, zwyciężając finałowy odcinek.

Artyści dali wyjątkowy popis na scenie, zapewniając sobie zwycięstwo w całej edycji. Jednym z gwoździ wieczoru, był wspólny występ z jurorami. Zwycięska ekipa wystąpiła z Kubą Urbańskim z zespołu Playboys oraz Norbertem Bieńkowskim - popularny redaktorem radiowym.

Cały recital zachwycił wszystkich widzów, a zespołowi Muzokracja przyniósł upragniony triumf.

Gratulujemy.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Zadziwiająca metamorfoza wokalistki disco polo! Gwiazda, pokazała inne oblicze!
  3. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.