Reklama


Reklama

Znamy listę wykonawców jednego z większych festiwali disco polo - Łódź Disco Fest 2019!

2019-09-28T15:22:00+02:00 Znamy listę wykonawców jednego z większych festiwali disco polo - Łódź Disco Fest 2019! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/znamy-liste-wykonawcow-jednego-z-wiekszych-festiwali-disco-polo-lodz-disco-fest-2019-1569585649.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Kto wybiera się do Łodzi na Łódź Disco Fest 2019? Bilety dostępne na ebilet.pl

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się Łódź Disco Fest 2019. Zobaczcie kto z artystów w tym roku zaszczyci swoją obecnością. Zabawa nie ma końca. Przed nami wielka gala Łódź Disco Fest 2019.

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

W świecie disco polo impreza trwa bez końca na okrągło. Nie ma dnia, żeby nie było powodu do świętowania. Atlas Arena ponownie zostanie wypełniona po brzegi. Nie ma w tym nic dziwnego. 

W końcu cała śmietanka z branży pokaże się na jednej scenie. Czy może być coś piękniejszego dla fana muzyki tanecznej? W tym roku poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko.

Już niebawem, bo 10 listopada w Łodzi, będzie można spotkać takie gwiazdy, jak: Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Zespół After Party, Bajorek D, Bayera, Boys, Classic, Czadoman, Extazy, Daj To Głośniej, Defis, Jorrgus, Kordian, Łobuzy, Mejk, Mig, Milano, Miły Pan, Mirage, News, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Quest, Ronnie Ferrari, Top Girls i zespół Weekend. Lista wykonawców robi wrażenie.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Kto wybiera się do Łodzi na Łódź Disco Fest 2019? Bilety dostępne na ebilet.pl

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  2. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.