Reklama
Polecamy


Reklama

Zmiany w zespole Jorrgus!

2016-10-29T21:10:56+02:00 Zmiany w zespole Jorrgus! https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/10/Rozpad-w-zespole-Jorrgus.png

ReklamaReklama


Ogólna

Formacja Jorrgus powstała wiosną 2008 roku. Założycielem zespołem jest Jerzy Szuj. W skład zespołu oprócz Jurka wchodził również Rafał Udzielak. Panom zawsze na scenie towarzyszyły piękne tancerki. Zespół Jorrgus na swoim koncie ma wiele ciekawych...

Reklama

Formacja Jorrgus powstała wiosną 2008 roku. Założycielem zespołem jest Jerzy Szuj. W skład zespołu oprócz Jurka wchodził również Rafał Udzielak. Panom zawsze na scenie towarzyszyły piękne tancerki. Zespół Jorrgus na swoim koncie ma wiele ciekawych propozycji m.in. „Będzie moja”, „Niebezpieczna”, czy „Twój jeden szept”.

 

Dziś możemy oficjalnie potwierdzić informacje, że skład zespołu Jorrgus uległ zmianie. Rafał Udzielak po ośmiu latach współpracy z Jurkiem postanowił odejść! „Teraz przyszedł czas wyciszenia i odpoczynku ale zarazem nowego rozdziału w moim życiu. 2016 rok przyniósł mi sporo zmian na lepsze i mam nadzieje ze ta będzie kolejną” – czytam w oficjalnym stanowisku Rafała.

 

Zespół Jorrgus dalej będzie kontynuował swoją działalność, jednak już bez Rafała. Poniżej prezentujemy Wam cały post Rafała na temat zaistniałej sytuacji.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  2. Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.