2020-08-20T09:50:00+02:00 Złoty Chłopak podbija branże disco polo! To nowy faworyt wśród gwiazd?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/zloty-chlopak-disco-polo-nowosc-ktora-was-zaskoczy-1597869737.jpg

Złoty Chłopak podbija branże disco polo! To nowy faworyt wśród gwiazd?!

Redakcja , 20 Sierpień 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Złoty Chłopak podbija branże disco polo! To nowy faworyt wśród gwiazd?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Tym razem melodyjnych wrażeń, dostarczy nam Złoty Chłopak! Jego talent i charyzmę, możemy podziwiać w najnowszej produkcji pt. „Muzyka”

Reklama

Świat disco polo, regularnie, od lat 90-tych, dostarcza swoim odbiorcom nieskończonej ilości wrażeń. Chętnie sięgamy po utwory znanych artystów i szlagiery, których tekst każdy zna na pamięć. 

Zobacz również: Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'

Branża muzyki tanecznej, mimo mnogości popularnych gwiazd, z zapartym tchem śledzi i wyczekuje debiutantów! Powiew nowości, rozpala krew w żyłach każdego fana rozrywkowych dźwięków! Tym razem melodyjnych wrażeń, dostarczy nam Złoty Chłopak! Łukasz Barański - to właśnie on kryje się pod chwytliwym pseudonimem.

Jego talent i charyzmę, możemy podziwiać w najnowszej produkcji pt. „Muzyka”! Wokalista publikując utwór, spełnił jedno ze swoich największych marzeń! Jak sam twierdzi nie udałoby się to bez wsparcia najbliższych: dziewczyny, przyjaciół którzy pomagają mu rozwijać skrzydła i osiągnąć wymarzony sukces!

Nie mamy wątpliwości, że dzięki mocno energetycznej i tanecznej propozycji, Złoty Chłopak szybko zawinduje na sam szczyt!

Trzymamy za niego kciuki i zapraszamy do oglądania klipu!

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  2. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  3. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  4. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  5. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  8. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami