Reklama
Polecamy


Reklama

Złoty Chłopak podbija branże disco polo! To nowy faworyt wśród gwiazd?!

2020-08-20T09:50:00+02:00 Złoty Chłopak podbija branże disco polo! To nowy faworyt wśród gwiazd?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zloty-chlopak-disco-polo-nowosc-ktora-was-zaskoczy-1597869737.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Tym razem melodyjnych wrażeń, dostarczy nam Złoty Chłopak! Jego talent i charyzmę, możemy podziwiać w najnowszej produkcji pt. „Muzyka”

Reklama

Świat disco polo, regularnie, od lat 90-tych, dostarcza swoim odbiorcom nieskończonej ilości wrażeń. Chętnie sięgamy po utwory znanych artystów i szlagiery, których tekst każdy zna na pamięć. 

Zobacz również: Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji

Branża muzyki tanecznej, mimo mnogości popularnych gwiazd, z zapartym tchem śledzi i wyczekuje debiutantów! Powiew nowości, rozpala krew w żyłach każdego fana rozrywkowych dźwięków! Tym razem melodyjnych wrażeń, dostarczy nam Złoty Chłopak! Łukasz Barański - to właśnie on kryje się pod chwytliwym pseudonimem.

Jego talent i charyzmę, możemy podziwiać w najnowszej produkcji pt. „Muzyka”! Wokalista publikując utwór, spełnił jedno ze swoich największych marzeń! Jak sam twierdzi nie udałoby się to bez wsparcia najbliższych: dziewczyny, przyjaciół którzy pomagają mu rozwijać skrzydła i osiągnąć wymarzony sukces!

Nie mamy wątpliwości, że dzięki mocno energetycznej i tanecznej propozycji, Złoty Chłopak szybko zawinduje na sam szczyt!

Trzymamy za niego kciuki i zapraszamy do oglądania klipu!

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.