2024-05-23T12:27:00+02:00 "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najleps Czy "Złoto" stanie się najważniejszym projektem disco polo? Teledysk z największymi gwiazdami już zbiera setki tysięcy wyświetleń! https://disco-polo.info/uploads/news/zloto-podbija-youtube-najwieksze-gwiazdy-disco-polo-razem-w-jednym-teledysku---czy-to-najlepszy-hit-wszech-czasowjpg.jpg Disco-Polo.info

"Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?


Czy "Złoto" stanie się najważniejszym projektem disco polo? Teledysk z największymi gwiazdami już zbiera setki tysięcy wyświetleń!

Autor: Adam Begier, 23 Maj 2024  12:27
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 2. Alvaryo zaskakuje nowym hitem "Ostatnie spotkanie"! PREMIERA!
 3. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
Reklama

  Disco Polo, gatunek muzyczny, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce, znów zaskakuje swoich fanów. Największe gwiazdy tego nurtu połączyły siły, aby stworzyć wyjątkowy utwór pt. "Złoto". Czy ten numer ma szansę stać się najważniejszym projektem w historii disco polo? Wszystko na to wskazuje!

  "Złoto" – Fenomen na Polskim YouTube

  Premiera "Złota" miała miejsce zaledwie 19 godzin temu, a już teledysk do utworu przekroczył 100 tysięcy wyświetleń. Obecnie, po upływie nieco ponad 35 godzin, licznik wyświetleń pokazuje imponującą liczbę 190 tysięcy. Ten fenomenalny wynik świadczy o ogromnym zainteresowaniu, jakie wzbudziła ta piosenka wśród fanów disco polo.

  Wśród artystów, którzy zaśpiewali "Złoto", znaleźli się największe gwiazdy sceny disco polo: Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Skolim, Łobuzy, Magda Narożna, Defis, MiłyPan, Radek Liszewski, MIG, Sławomir i Kajra. Taka obsada gwarantuje nie tylko wysoki poziom muzyczny, ale także ogromne emocje i energię, która przenika przez każdy dźwięk utworu.

  Dlaczego "Złoto" Podbija Serca Słuchaczy?

  Piosenka "Złoto" to nie tylko dobrze skomponowany utwór, ale również świetnie zrealizowany teledysk, który przyciąga uwagę i nie pozwala oderwać oczu od ekranu. To połączenie sprawia, że utwór zbiera niezwykle pozytywne opinie. Internauci chwalą zarówno melodię, jak i wykonanie, podkreślając, że "Złoto" ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od hitu disco polo.

  Czy "Złoto" ma szansę stać się najlepszym projektem w historii muzyki disco polo? Wiele na to wskazuje. Połączenie tak wielu talentów w jednym utworze to wydarzenie bez precedensu. Wydaje się, że ta piosenka ma wszystko, czego potrzeba, aby zająć miejsce na szczycie list przebojów i zapisać się w historii tego gatunku muzycznego.

  Disco polo od lat przyciąga tłumy fanów na koncerty i festiwale, a "Złoto" jest kolejnym dowodem na to, że ten gatunek ma się świetnie i ciągle ewoluuje, zaskakując słuchaczy nowymi brzmieniami i niebanalnymi projektami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać "Złota", koniecznie nadróbcie zaległości. Ten utwór to prawdziwe złoto polskiej sceny muzycznej!

  Reklama

  Złoto - Skolim, Defis, M.Miller, Z.Martyniuk, Magda Narożna, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Weekend, Sławomir

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska na żywo w wielkim hicie "Baila"! Wokalistka zrobiła SHOW w Plaża Patelnia! VIDEO
  2. Kwestia 07 z nowym utworem "Złote M" – tajemnicza premiera w disco polo zawojuje rynkiem muzycznym?
  3. Niepublikowane nagrania BOYS z lat 90-tych już na Spotify! Sprawdź, co kryją te wyjątkowe sesje w garażu!
  4. PREMIERA: Gwiazda disco polo Jagoda z nowością – „Euro 2024”: Nowy Hymn Polskich Kibiców na Euro 2024!
  5. Ogień na scenie! Gwiazdor disco polo Kamil Kossakowski zrobił wielkie show! Ten koncert DiscoBoys zapamiętają na długo VIDEO
  6. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  7. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
  8. Impreza roku?! Cud, miód i malina – Zespół MIG gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie