2021-08-17T09:25:00+02:00 Zespół Weź nie Pytaj przypomniał znany hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie zachwyciło widz Zaszczyt otwarcia imprezy przypadł w udziale zespołowi Weź nie Pytaj, który wykonał znany hit disco polo z lat 90-tych! Tego nikt się nie spodziewał! https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-wez-nie-pytaj-przypomnial-znany-hit-disco-polo-z-lat-90-tych-brawurowe-wykonanie-zachwycilo-widzow-popularnej-imprezy-polsatujpg.jpg

Zespół Weź nie Pytaj przypomniał znany hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie zachwyciło widzów telewizji Polsat!

Autor: Adam Begier , 17 Sierpień 2021  09:25
Zespół Weź nie Pytaj przypomniał znany hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie zachwyciło widzów telewizji Polsat!
Źródło zdjęć: instagram.com/wez_nie_pytaj_official/

Zaszczyt otwarcia imprezy przypadł w udziale zespołowi Weź nie Pytaj, który wykonał znany hit disco polo z lat 90-tych! Tego nikt się nie spodziewał!Reklama

  Reklama

  Mimo upływu czasu kawałek nic nie stracił na swojej wartości, a dzięki perfekcyjnemu wykonaniu Weź nie Pytaj piosenka zyskała drugie życie!

  Zobacz również: Niezwykła premiera w świecie disco polo: Cash - „Z Tobą mam Kosmos”!

  WIELKI HIT DISCO POLO

  Bez tej piosenki nie może odbyć się żadne szanujące się wesele. Utwór to prawdziwy hymn wszystkich Młodych Par. Kawałek doczekał się właśnie swojej nowej wersji, która aż zwala z nóg!

  Reklama

  Weź nie Pytaj to popularny zespół, który w disco polo zadebiutował kawałkiem “Cicha woda”. Niezwykle przebojowy utwór zyskał ogromną popularność w sieci, co sprawiło, że artyści w szybkim tempie dołączyli do grona największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej!

  Uwielbiani artyści disco polo ten rok mogą zaliczyć do wyjątkowo udanych. Weź nie Pytaj sukcesywnie realizuje swoje muzyczne plany, które sprawiają, że o zespole z dnia na dzień robi się coraz głośniej! Gwiazdorzy pojawili się ostatnio na jednym z najpopularniejszych telewizyjnych festiwali! Utwór, który zaprezentowali publiczności zaskoczył dosłownie wszystkich!

  POPULARNY ZESPÓŁ DISCO POLO PRZYPOMNIAŁ WIELKI WESELNY PRZEBÓJ LAT '90

  Festiwal Weselnych Przebojów to popularna impreza, którą od kilku lat organizuje telewizja Polsat. Do mrągowskiego amfiteatru z całej Polski zjeżdżają fani przebojów lekkich łatwych i przyjemnych. Tylko tutaj miłośnicy dobrej zabawy zobaczyć mogą na jednej scenie największe gwiazdy pop i disco polo, które wykonują topowe szlagiery, których nie może zabraknąć na żadnym weselu!

  Zaszczyt otwarcia imprezy przypadł w udziale zespołowi Weź nie Pytaj, który wykonał znany hit disco polo z lat 90-tych! Tego nikt się nie spodziewał!

  Reklama

  Piękna Sylwia wraz ze swoją ekipą zaśpiewała kawałek “Hej wesele”, który ponad 20 lat temu wylansowała grupa Love System. Mimo upływu czasu kawałek nic nie stracił na swojej wartości, a dzięki brawurowemu wykonaniu Weź nie Pytaj piosenka zyskała drugie życie! Sylwia z Weź nie Pytaj to niezwykle utalentowana artystka. 

  Reklama

  5 Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2021: Weź nie pytaj - Hej wesele!

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  2. Zespól Classic najlepszy w disco polo?! Tłumy na gali wyjątkowych kobiet!
  3. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  4. Zobacz, jak After Party zapaliło scenę w miejscowości Ogrodzieniec! Patryk Pegza i przeboje "Bujaj się", "Nie daj życiu się" w akcji
  5. Gorąca premiera: Kenzo - Gdzie Jesteś Kochana
  6. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  7. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  8. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie