2023-03-20T22:06:00+01:00 Zespół Piękni i Młodzi oraz Magdalena Narożna sprawili, że jedna fanka przelała morze łez szczęścia! Zespół Piękni i Młodzi spotkał się z jedną z najwierniejszych swoich fanek na wyjątkowej kolacji. W czasie spotkania nie zabrakło wzruszeń, a fanka otrzymała od zespołu https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-piekni-i-mlodzi-oraz-magdalena-narozna-sprawili-ze-jedna-fanka-przelala-morze-lez-szczescia-co-sie-stalojpg.jpg Disco-Polo.info

Zespół Piękni i Młodzi oraz Magdalena Narożna sprawili, że jedna fanka przelała morze łez szczęścia! Co się stało?


Zespół Piękni i Młodzi spotkał się z jedną z najwierniejszych swoich fanek na wyjątkowej kolacji. W czasie spotkania nie zabrakło wzruszeń, a fanka otrzymała od zespołu specjalny upominek.

Autor: Adam Begier, 20 Marzec 2023  22:06
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/ FaceBook - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Zespół Piękni i Młodzi oraz Magdalena Narożna sprawili, że jedna fanka przelała morze łez szczęścia! Co się stało?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Jagoda zaskakuje nowym singlem! "Mam Plan" - piosenka, która przeniesie Cię w tropiki!
 2. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
 3. Mega premiera: Nowy hit lata od zespołu Bayera! 'Zakochać się' podbije Wasze serca i parkiety
Reklama

  Zespół Piękni i Młodzi to jedno z największych muzycznych objawień w Polsce. Grupa słynie z największych hitów disco polo, takich jak "Niewiara", "Ona jest taka cudowna". Ich utwory biją rekordy popularności na największych parkietach klubowych i nie tylko. Jednak zespół słynie nie tylko z muzyki, ale również z wielkiego serca, którego często dowodzą swoją aktywnością charytatywną i pomocą potrzebującym.

  Zobacz również: Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!

  Moment, o którym opowiemy, będzie na pewno niezapomniany dla jednej z fanek zespołu Piękni i Młodzi, Ani. Spotkanie z zespołem było dla niej ogromnym przeżyciem, które na pewno pozostanie z nią na zawsze.

  Moment w życiu jednej fanki zespołu Piękni i Młodzi z pewnością będzie jej towarzyszył do samego końca. Ania od dawna podziwiała zespół Piękni i Młodzi i marzyła o tym, żeby kiedyś spotkać swoich idoli twarzą w twarz. W końcu, jej marzenie się spełniło. Zespół zaprosił ją na wyjątkową kolację, podczas której miała okazję spędzić czas z ulubionymi artystami.

  To już kolejna tego typu wyjątkowa chwila z udziałem zespołu Piękni i Młodzi!

  Nie pierwszy raz zespół Piękni i Młodzi okazali swoje wielkie serce. Chętnie angażują się w różne akcje charytatywne, pomagają ludziom w potrzebie oraz organizują koncerty dla fanów. Ich dobroczynność nie jest tylko pustymi słowami, a praktycznym działaniem. Zespół Piękni i Młodzi nie tylko grają muzykę, ale także stają się wzorem dla innych swoim pozytywnym podejściem do życia i chęcią niesienia pomocy innym. Ich działania przyczyniają się do poprawy życia wielu ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Choć zespół Piękni i Młodzi odnosi wielkie sukcesy, to nie przestaje pamiętać o swoich fanach i o innych ludziach, którzy potrzebują wsparcia. Ich dobre serce przyciąga wielu ludzi, którzy chcą ich poznać, a także pomóc im w realizacji różnych projektów charytatywnych.

  Tym razem największe szczęście uśmiechnęło się do Ani, która miała przyjemność zasiąść do jednego stołu z zespołem Piękni i Młodzi!

  Spotkanie Ani z zespołem Piękni i Młodzi było nie tylko ogromnym przeżyciem, ale również wyrazem uznania ze strony artystów dla swojej wiernie kibicującej fanki. Ania była w siódmym niebie i z trudem powstrzymywała łzy szczęścia.

  Zespół Piękni i Młodzi zawsze stara się sprawić swoim fanom miłe niespodzianki, a spotkanie z Anią było kolejnym przykładem tego. Ania otrzymała od zespołu specjalny upominek, który na pewno będzie dla niej piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

  Zespół Piękni i Młodzi to nie tylko gwiazdy muzyki disco polo, ale również ludzie o wielkim sercu, którzy nie boją się angażować w różne akcje charytatywne i pomagać innym. Ich pozytywne podejście do życia przyciąga wielu ludzi, którzy chcą ich poznać i wesprzeć w ich działaniach. Spotkanie Ani z zespołem Piękni i Młodzi było wyjątkowym przeżyciem, które na pewno zostanie z nią na długo. Mamy nadzieję, że takie inicjatywy zespołu będą przyczyniać się do poprawy życia wielu ludzi i inspirować innych do podobnych działań.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Piekni-i-Mlodzi---Fanka-1.jpg
  Plik Piekni-i-Mlodzi---Fanka-4.jpg
  Plik Piekni-i-Mlodzi---Fanka-3.jpg
  Plik Piekni-i-Mlodzi---Fanka-2.jpg
  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
  2. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO
  3. Defis zaskakuje nowym hitem! Czy "Tylko dla Takiej" podbije serca fanów? Zobacz teledysk!
  4. Kobiety marzą o takiej sylwetce?!Królowa Latino Agbe zachwyca nowymi zdjęciami!
  5. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
  6. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!
  7. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
  8. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie