Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół Mig w hitowej produkcji! Tłumy na koncercie disco polo w Opolu! | VIDEO

2019-02-20T15:30:00+01:00 Zespół Mig w hitowej produkcji! Tłumy na koncercie disco polo w Opolu! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/zespol-mig-w-hitowej-produkcji-tlumy-na-koncercie-disco-polo-w-opolu-video-1550599445.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ulubieńcy fanów disco polo podczas wielkiej gali disco polo zaśpiewali swoją hitową produkcję

Reklama

Publiczność w Opolu z wielkim entuzjazmem przyjęli formację Mig, która w branży muzyki disco polo & dance zasłynęła takimi hitami jak "Wymarzona", "Lalunia" czy "Do niej coś czuję". Rodzeństwo Gwiazdowskich w czasie swojej ponad piętnastoletniej działalności wzbogaciła nie tylko swój repertuar, ale również wpłynęła na popularność reprezentującego przez siebie gatunku muzycznego. 

FOTO 

Grupa z Płońska ma na swoim koncie wiele miłosnych propozycji, które doskonale wpisały się w klimat Walentynkowej Gali disco polo w Opolu. Zespół oprócz swoich największych hitów zaśpiewał również starsze szlagiery, w tym piosenkę "Miód Malina". Publika nie kryła się ze znajomością słów piosenki, której teledysk przekroczył już 61 mln wyświetleń.

Jak udało nam się dowiedzieć grupa Mig nie spocznie na dotychczasowych laurach. Grupa pracuje już nad nową piosenką. W oczekiwaniu na nowość zobaczcie materiał z Opola.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.