2023-04-18T13:00:00+02:00 Wielka niespodzianka dla fanów zespołu MIG! Kolejna premiera wielkiego przeboju trafiła do sieci! Zespół Mig prezentuje nową wersję swojej nowości! Zaskakujący remix od znanych producentów! https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-mig-prezentuje-nowa-wersje-swojej-nowosci-zaskakujacy-remix-od-znanych-producentowjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka niespodzianka dla fanów zespołu MIG! Kolejna premiera wielkiego przeboju trafiła do sieci!


Zespół Mig prezentuje nową wersję swojej nowości! Zaskakujący remix od znanych producentów!

Autor: Adam Begier, 18 Kwiecień 2023  13:00
Źródło zdjęć: AKPA
Wielka niespodzianka dla fanów zespołu MIG! Kolejna premiera wielkiego przeboju trafiła do sieci!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"
 2. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 3. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?

  Nowość, którą niedawno zaprezentował zespół Mig w kilka godzin stała się przebojem. Rodzeństwo Gwiazdowskich  postanowiło przygotować wraz z remikserem nową wersję, która zaskakuje pod każdym względem. Czy upgrade piosenki zwiększy jej popularność? 

  Długo wyczekiwany przez fanów utwór zespołu Mig „Zabiorę Cię na bal” ledwo co wywołał niemałe zamieszane w sieci, a już świadczymy nowych wersji. W środę mieliśmy okazję wsłuchać się w klubowe brzmienia przygotowane we współpracy z dj Sequence’m, o czym pisaliśmy tutaj, a dziś mamy do czynienia z kolejnymi brzmieniami, dzięki czemu jeszcze bardziej klubowe parkiety zapłoną.

  NOWY HIT OD ZESPOŁU MIG

  Utwór „Zabiorę Cię na bal” swoją premierę miał w Wielkanoc. Okres świąteczny był dobrym sprzymierzeńcem dla nowości, ponieważ w zastraszającym tempie rozprzestrzeniła się zyskując popularność. Popularna aplikacja TikTok została opanowana przez kompozycję rodzeństwa Gwiazdowskich, bowiem do zamieszczonego fragmentu nagrano już 940 filmów. To niezwykle zaskakujący wynik. W serwisie YouTube również cieszy się niesamowitym odbiorem, a całość została odebrana przez fanów bardzo ciepło. Śmiało można powiedzieć, że grupa Mig stworzyła nowy przebój, dzięki któremu lato będzie ich.

  NOWA WERSJA PRZ​EBOJU MIG – ZWIĘKSZONA DAWKA ENERGETYCZNEJ MUZYKI

  W kilka dni od premiery w sieci pojawiło się kilka remiksów najnowszej produkcji od zespołu Mig. Wśród nich znalazła się m.in. przygotowana przez wokalistę Marcina Raczuka.

  Nowa wersja jest bardziej dynamiczna, energiczna a przede wszystkim utrzymana w iście klubowych stylach, dostosowana do panujących na parkietach warunków. „Zabiorę Cię na bal (Marcin Raczuk Remix)” to zwiększona dawka energetycznej muzyki, która zyska wielu zwolenników mocnych brzmień.

  Wielkimi krokami zbliża się majówka, a przygotowany przez Marcina Raczuka remiks jest idealną propozycją, aby pośród wielu tanecznych piosenek, umieścić go i odpłynąć w nowych dźwiękach.

  Zaskakujący remix Marcina Raczuka to jeszcze większa dawka muzyki niż można sobie wyobrazić. Potężne i zaskakujące brzmienia rozgrzeją niejeden parkiet, a „Zabiorę  Cię na bal” porwie do tańca każdego imprezowicza.

  Czy upgrade piosenki okaże się lepszy niż oryginał? Przekonaj się teraz!


  MIG - Zabiorę Cię na bal [ Marcin Raczuk REMIX ]

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO
  2. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  3. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  4. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
  5. Wielka niespodzianka dla fanów BMW?! Gwiazdy disco polo Faster zaskakują w nowości "BEEMA"!
  6. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!
  7. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  8. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie