Reklama


Reklama

Zespół MIG na urodzinach? To możliwe! | VIDEO

2018-11-16T19:23:00+01:00 Zespół MIG na urodzinach? To możliwe! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/zespol-mig-na-urodzinach-to-mozliwe-video-1542390077.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Mega Music Wilga - Facebook
Reklama


Ogólna

Jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo zagrał na urodzinach. Na czyich? Sprawdźcie sami!

Reklama

Autorzy hitów „Wymarzona”, „Do niej coś czuję” czy „Krótka historia” sezon koncertowy mają zaplanowany na wiele miesięcy do przodu. Ciężka praca przeplatana z życiem prywatnym to zapewne dla szalonego rodzeństwa Gwiazdowskich spore wyzwanie. Pomimo wielu występów, na każdym okazują tę samą energię i zaangażowanie.

Zobacz również: Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.

Zespół MIG odwiedził ostatnimi czasy klub Mega Music Wilga, gdzie zagrał na jego 21 urodzinach! Jak na „oczko” przystało – działo się! Były największe hity, roztańczony parkiet i wspólne śpiewanie.

Sprawdźcie sami, zespół MIG dał czadu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  3. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.