2015-05-04T19:41:00+02:00 Zespól MiG kręci swój najnowszy teledysk https://disco-polo.info/uploads/news/

Zespól MiG kręci swój najnowszy teledysk

Redakcja , 04 Maj 2015  19:41

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zespól MiG kręci swój najnowszy teledysk
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół MiG, czyli czwórka rodzeństwa, która do miłości i zamiłowania do muzyki dołączyła jeszcze rodzinne zgranie, nie spoczywa na laurach i wciąż pracuje nad nowymi piosenkami.   Trzeba jednak przyznać, że po utworach jakich jak: „Miód...

Reklama

Zespół MiG, czyli czwórka rodzeństwa, która do miłości i zamiłowania do muzyki dołączyła jeszcze rodzinne zgranie, nie spoczywa na laurach i wciąż pracuje nad nowymi piosenkami.

 

Trzeba jednak przyznać, że po utworach jakich jak: „Miód Malina”, „Jej Dotyk”, „Dziewczyna z Sąsiedniej Ulicy”, „Tak byś Chciała”, czy „Wymarzonej”, poprzeczka stoi na wysokim poziomie. Jednak znając jakość i profesjonalizm zespołu MiG, raczej możemy być spokojnie o poziom najnowszej produkcji.

 

Czekając na premierę, możemy na tą chwilę tylko się domyślać, co to będzie za utwór. Sądząc po zamieszczonej fotografii szykuje się klip podobny do „Wymarzonej”, ponieważ zdjęcia kręcone były za granicą. Niewątpliwie słoneczna sceneria zwiastuje kolejny, letni, wakacyjny i słoneczny hit od zespołu MiG w morskiej i turystycznej scenerii.

 

A efekt końcowy w pełnej okazałości już niebawem, zatem czekamy.

 

mig teledysk najnowszy

 

Mig – Wymarzona

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  2. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  3. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  4. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  5. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  6. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami