Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół Lajk powraca w wielkim stylu! Oczarują świat disco polo?

2019-10-10T10:00:00+02:00 Zespół Lajk powraca w wielkim stylu! Oczarują świat disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zespol-lajk-powraca-w-wielkim-stylu-oczaruja-swiat-disco-polo-1569833183.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zapowiada się naprawdę ciekawie

Reklama

Przejechane kilometry nie poszły na marne. Zespół Lajk szykuje niespodzianki dla stęsknionych fanów.

Zobacz również: Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!

Jesień to dla niektórych czas na odpoczynek po obfitej trasie koncertowej. Jednakże dla innych to też najlepszy moment, aby wziąć się za prace nad nowościami.

Formacja Lajk należy do tej drugiej grupy. W branży disco polo artyści rozkochali fanów takimi piosenkami, jak „Oczy” , „Tak blisko” , „Co powie mama”. Zespół Lajk jest stosunkowo młodą grupą w świecie disco polo.

W jego skład wchodzi Wojciech Przybyłko i Anna Kwaśny. Trzeba przyznać, że artyści idealnie się uzupełniają. Ponadto ich twórczość jest nacechowana miłością, jaką darzą muzykę.

Niedawno zespół Lajk przejechał pół tysiąca kilometrów, aby pracować nad nowymi projektami muzycznymi dla swoich najwierniejszych fanów i napisali:
- Sesja Jorsh & Studio 21.09.2019 zespół Lajk. Wrażenia niesamowite!!!500 km ale warto było poznać Mistrza w swej profesji!!! Andrzej Jorsz. Dwa numery skończone

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Być może już niebawem Wojciech i Ania zdradza szczegóły dotyczące ich najnowszych produkcji muzycznych. Jak myślicie, co to będzie?

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Ballada, kolęda, a może klubowa propozycja, która podbije rynek disco polo wraz z największymi stacjami radiowymi?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.