2017-11-18T18:16:00+01:00 Grupa Lajk z nowością pt. "Oczy" | VIDEO | FOTO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/grupa-lajk-z-nowoscia-pt-oczy-video-foto-1511025811.png
Reklama

Grupa Lajk z nowością pt. "Oczy" | VIDEO | FOTO

Redakcja , 18 Listopad 2017  18:16
Grupa Lajk z nowością pt. "Oczy" | VIDEO | FOTO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Już niebawem bardzo ciekawa produkcja od zespołu Lajk pt. "Oczy"


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Anna Kwaśny i Wojciech Przybyłko to dwójka doświadczonych wokalistów oraz muzyków, którzy na swoim koncie mają m.in takie utwory jak np. ,,Zakręcona Ola", ,,Zdarzyło się nam", czy ,,A Ty dzwonisz".

Już niebawem do ich repertuaru dołączy nowa produkcja. Będzie to teledysk do bardzo ciekawej propozycji pt. "Oczy".

Zdjęcia kręcone były w Grecji gdzie nie trudno o słoneczne poranki i piękne krajobrazy. Za produkcje odpowiada High Class Multimedia.

Premiera już niebawem

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. 'WOW, Ogień' - nowa fryzura Magdy Narożnej Piękni i Młodzi zszokowała wszystkich! Metamorfozę wokalistki skomentowała nawet gwiazda filmu 365 dni!
  2. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  3. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  4. Patryk Pegza z After Party chwali się pełnym terminarzem koncertów i nową produkcją!
  5. Znana wokalistka disco polo kusi w skąpym stroju na łóżku! Sylwia Morcinek z formacji Weź Nie Pytaj poruszyła wyobraźnię fanów!
  6. GORĄCA wokalistka disco polo zachwyca w skąpym bikini! CO za opalenizna! Internauci komplementują gwiazdę!
  7. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  8. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami