Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół disco polo błaga o pomoc! Pilnie potrzebna krew!

2020-05-31T22:05:00+02:00 Zespół disco polo błaga o pomoc! Pilnie potrzebna krew! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/zespol-disco-polo-blaga-o-pomoc-pilnie-potrzebna-krew-1590955494.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ten apel z pewnością poruszy serca fanów zespołu

Reklama

 Szlachetność i wielkoduszność gwiazd disco polo, to nieodłączny element ich gwiazdorskiej działalności. Chętnie biorą udział we wszelkich akcjach, które mogą przyczynić się do udzielenia wsparcia naprawdę potrzebującym.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Potrafią wykorzystać swoją wielką popularność i rozpoznawalność, by czynić dobro i nieść pomoc. Przykładem takiej bohaterskiej postawy jest zespół Playboys, który dodał na swój profil błagalny wpis. Artyści proszą o oddawanie krwi dla Dawida Wiśniewskiego i dodają, że grupa nie ma znaczenia.

Ten apel z pewnością poruszy serca fanów zespołu i być może dzięki gwiazdom uda się odnaleźć tak potrzebną krew. My się dołączamy do tego wezwania i serdecznie prosimy o zainteresowanie się tą szlachetną akcją. Jesteśmy bardzo dumni z formacji, że nie przechodzi obojętnie obok realnych, ludzkich problemów.

To zachowanie godne naśladowania i pochwały. Chciałoby się, by tak etyczne postępowanie było impulsem dla wszystkich gwiazd i celebrytów z całego show biznesu.

My kładziemy nacisk na prośbę znanego zespołu i liczymy, że potrafimy zjednoczyć się i nieść bezinteresowne wsparcie naprawdę potrzebującym.

Zobacz również: Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.