2023-08-09T21:09:00+02:00 Zespół Daj To Głośniej na Twoim weselu?! To możliwe! Zespół Daj To Głośniej zaskakuje - występ na Twoim weselu! Szansa na niezapomnianą oprawę muzyczną. Wyjątkowy gest radości od zespołu dla młodych par. https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-daj-to-glosniej-na-twoim-weselu-to-mozliwejpg.jpg

Zespół Daj To Głośniej na Twoim weselu?! To możliwe!

Autor: Adam Begier , 09 Sierpień 2023  21:09
Zespół Daj To Głośniej na Twoim weselu?! To możliwe!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej

Zespół Daj To Głośniej zaskakuje - występ na Twoim weselu! Szansa na niezapomnianą oprawę muzyczną. Wyjątkowy gest radości od zespołu dla młodych par.Reklama

  Reklama

  Czy wyobrażaliście sobie kiedykolwiek, że na Waszym weselu zagra zespół Daj To Głośniej? To marzenie może stać się rzeczywistością! Zespół, który do tej pory zdecydowanie odmawiał występów weselnych, postanowił zaskoczyć swoich fanów wyjątkową inicjatywą. W ostatnich dniach pojawiła się informacja, która poruszyła serca wszystkich planujących swoje wielkie święto.

  Jedno szczęśliwe wesele - zupełnie za darmo!

  Wiadomość, którą zespół Daj To Głośniej opublikował niedawno, wywołała prawdziwą sensację wśród osób planujących swoje przyjęcia weselne. Przez długi czas słynny zespół nieustannie odmawiał propozycji występów na weselach, aż do teraz. Okazuje się, że istnieje wyjątek od tej zasady, który może oznaczać niesamowitą niespodziankę dla jednej szczęśliwej pary.

  Jak zdobyć niezapomniany występ zespołu Daj To Głośniej na weselu?

  Zespół postanowił, że w tym roku dokona niezwykłego wyjątku. Zamiast odpowiadać na liczne zapytania o możliwość występu na weselach, zespół Daj To Głośniej zorganizował niepowtarzalną akcję. Jedno z wesele zostanie wybrane, a zespół pojawi się na nim zupełnie za darmo!

  Krok po kroku do wymarzonego występu:

  1. Napisz w komentarzu, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się twoje wesele (miejscowość)

  2. : Oznacz zespół lub DJ'a, który będzie grał na twojej imprezie

  3. : Oznacz lokal, w którym wesele się odbędzie

  4. : Napisz, na ile gości planujesz przyjęcie

  5. : Oznacz swojego przyszłego męża / przyszłą żonę

  To nie konkurs, to nie loteria - po prostu niesamowita szansa!

  Warto podkreślić, że to nie jest typowy konkurs czy loteria. Wybór będzie dokonywany przez zespół, a jedno z wesele zostanie wybrane na tej niezwykłej zasadzie. Przesłanką nie jest tu losowanie, lecz wybór pary, która przyciągnie uwagę zespołu. To wyjątkowa okazja dla osób, które chciałyby połączyć swoje wesele z niezapomnianym występem.

  Dlaczego zespół Daj To Głośniej zdecydował się na tę nietypową akcję? Okazuje się, że jest to związane z ich najnowszą piosenką "Wesele w Dubaju". To dynamiczne i radosne utwór idealnie pasujący do klimatu weselnego. Niemożliwość występu na tego typu imprezach była dotychczasową regułą zespołu. Jednakże teraz, dzięki tej akcji, zespół chce połączyć promocję swojej muzyki z radością dla młodych par.

  Wspomnienia na całe życie! Daj To Głośniej na Twoim weselu! 

  Nie ma wątpliwości, że wybór jednej szczęśliwej pary, która będzie mogła cieszyć się występem Daj To Głośniej na swoim weselu, będzie niezapomnianym przeżyciem. Ta niespodzianka na pewno pozostawi piękne wspomnienia, które para młoda będzie mogła dzielić się ze swoimi bliskimi przez wiele lat.

  Czy to właśnie Wasze wesele okaże się wyjątkowe i szczęśliwe? Pamiętajcie, że decyzja zależy teraz od Waszego pomysłowego i kreatywnego komentarza. Akcja trwa do końca 2023 roku, ale zespół nie zamierza zwlekać z ogłoszeniem wyniku. Kto wie, być może to właśnie wy staniecie się bohaterami tej niezwykłej opowieści weselnej!

  Reklama

  Daj To Głośniej - Wesele w Dubaju

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  2. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  3. Defis i Camasutra odświeżają klasyk: "Szukaj mnie"! Mamy zdjęcia z planu teledysku! To będzie epicka premiera!
  4. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  5. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  6. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  7. "Dlatego dziś" w klubowym wydaniu: Eratox i Czarnik - PREMIERA
  8. Disco Weekend z Blondi powraca - Edyta Folwarska i Skolim zapraszają na wiosenny odcinek | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie