2024-05-25T17:50:00+02:00 Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO Co wydarzyło się na stadionie w Białymstoku przed kluczowym meczem? Zenon Martyniuk rozgrzał tłumy swoim występem, wzbudzając kontrowersje i emocje. https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-zaspiewal-przed-meczem-jagiellonii-mamy-nagranie-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO


Co wydarzyło się na stadionie w Białymstoku przed kluczowym meczem? Zenon Martyniuk rozgrzał tłumy swoim występem, wzbudzając kontrowersje i emocje.

Autor: Adam Begier, 25 Maj 2024  17:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
 2. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 3. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
Reklama

  W świecie muzyki disco polo, Zenon Martyniuk jest postacią, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany ze swoich energetycznych występów i niezapomnianych hitów, lider zespołu Akcent ponownie udowodnił, że potrafi porwać tłumy. Tym razem Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii Białystok, dostarczając kibicom niezapomnianych wrażeń i podnosząc atmosferę do granic możliwości.

  Zenon Martyniuk Zagrzewa Fanów Jagiellonii

  Zenon Martyniuk, który od lat jest ikoną polskiej sceny disco polo, wystąpił na stadionie w Białymstoku, aby wesprzeć swoją ukochaną drużynę, Jagiellonię Białystok. Przed rozpoczęciem kluczowego meczu z Wartą Poznań, na którym Jagiellonia mogła zapewnić sobie tytuł mistrza Polski, Martyniuk zaśpiewał swoje największe przeboje. Publiczność była zachwycona, a jego występ dodał wszystkim jeszcze więcej energii i nadziei na sukces.

  Jagiellonia Białystok Walczy o Mistrzostwo Polski

  Dla Jagiellonii Białystok, mecz z Wartą Poznań był jednym z najważniejszych spotkań w sezonie. Zwycięstwo w tym meczu mogło zapewnić drużynie upragniony tytuł mistrza Polski. Kibice, zgromadzeni na stadionie, byli pełni nadziei i emocji, czekając na decydujące starcie. Zenon Martyniuk, śpiewając swoje hity, takie jak "Przez Twe Oczy Zielone" czy "Kochana Wierzę w Miłość", dodał otuchy i pozytywnej energii zarówno zawodnikom, jak i fanom.

  Zenon Martyniuk zawsze podkreślał swoje związki z Białymstokiem i Jagiellonią, więc jego występ przed tak ważnym meczem nie był zaskoczeniem, lecz doskonałym dopełnieniem wieczoru. Kibice mieli okazję nie tylko dopingować swoją drużynę, ale także cieszyć się muzyką jednego z największych artystów disco polo.

  Nie przegapcie nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia! Pełne wideo z występu Zenona Martyniuka dostępne jest w naszym serwisie.

  Zobacz również: Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  3. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
  4. Wyjątkowa ballada Maczo "Moje serce tylko dla Ciebie!" hitem disco polo?! Gwiazdor telewizji Polsat zaskakuje fanów!
  5. Nowość na Scenie Disco Polo: Dżasta z utworem "Czułe Słowa"
  6. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  7. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
  8. Premiera: "Dzikie serce" - Debiutancki utwór Asstry w stylu latino

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie