Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk z milionem! Król disco polo na szczycie!

2019-02-13T12:59:00+01:00 Zenon Martyniuk z milionem! Król disco polo na szczycie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/zenon-martyniuk-z-milionem-krol-disco-polo-na-szczycie-1550051610.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To wielki sukces dla formacji Akcent

Reklama

Zenon Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco polo. Każda jego produkcja okazuje się wielkim hitem, a Polacy uwielbiają przeboje od zespołu Akcent. Ostatnia propozycja od Zenka okazała się kolejnym strzałem w dziesiątkę.

Zobacz również: Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?

Nowa produkcja grupy Akcent została opublikowana 9 lutego. Jeszcze przed premierą utwór pt. "Ja gnam przed siebie" wywoływał sporo emocji wśród fanów muzyki disco polo. Ten fakt nie dziwi, bo każdy ruch Zenona Martyniuka śledzi tysiące fanów, a na jego koncertach pojawiają się tłumy.

Obecnie klip bije rekordy popularności. Na tę chwilę teledysk do piosenki pt. "Ja gnam przed siebie" został odtworzony ponad milion sto tysięcy razy. To jeden z najlepszych wyników w świecie muzyki disco polo. Cały czas teledysk utrzymuje wysokie miejsce na liście najpopularniejszych materiałów wideo w Polsce, jeśli chodzi o serwis YouTube.

Zenon Martyniuk swój nowy śpiewa na koncertach, gdzie brzmi jeszcze lepiej niż w internecie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!
  2. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.